Rasprava o verziji 7.5.0-beta3 -Rebalans Klasa

  • te linkove sa raznih profila ljudi djelite ako ocete na skype , viber i kojekuda, na forumu ne.

    Kako bi bilo da neko stavi link do vaseg recimo FB profila na forum?

    Post je uklonjen.


    Gf nije dobrotvorna ustanova ili nekakva no profit organizacija. I možete očekivati sve više ponuda da trošite cm, odnosno kupujete njihovu valutu, ali ih NE MORATE koristiti i kupovati.
    Tko bi od vas imao firmu, plaćao radnike, porez, unajmljen prostor i dijelio svoje usluge ,proizvode, besplatno. Nitko, ali vas isto tako nitko ne sili da kupujete i trošite novac. Ljudi proširuju svoju ponudu naravno s ciljem da netko nešto i kupi, šta je tu čudno ili šta je čudno u svemu tome da je njima bitan profit? Kome nije?


    Tko kaže da zbog ovog rebalansa svi koji imaju klasu istraživač moraju preći na neku drugu klasu?
    Profit će i dalje postojati ali ne u odnosu na druge klase 100mlrd ressa mjesečno vise nego ovisi o aktivnom stanju možda 1-10mlrd. nemam pojma ne znam kako to sad izgleda. To bi trebala i biti tema ovdje.

    Tko je igdje rekao da morate kupit neki paket ressa tjedno ,mjesečno ili potrošiti određenu količinu premium valute da bi mogli igrati?
    Jeli negdje piše da morate aktivirati oficire?

    Potrošnja CM je isključivo vaša volja.

    Ovdje raspravljate o klasama i držite se teme

    jel mora baš svaka rasprava počet s jednom temom a završit sa stotom temom.

  • Plazo neće.
    Za onaj event popust za kupnju klase, nisam sigurna, provjerit ću.

    edit:

    Event će biti ko i obično kako ih već isplaniraju, ali da će biti isključivo zbog ovog rebalansa, neće.


    edit 2


    Postovi koji nemaju veze sa rebalansom klasa ukonjeni.
    Više neću moljakat da se držite teme, a to nije prednosti crne materije i nedostaci.

  • Pojedina klasa je OP onako kakav je nečiji stil igre. Ako ću se ja jednom dnevno logirati i uraditi FS RS za mene je OP sakupljač, ostale dvije mi ništa ne znače.


    Već mene ovo zanima:


    Ako sam prije 3mj kupio CM i potrošio 500k na promjenu klase u explorera, hoće li mi vratiti novac, jer to više nije isti proizvod? I neka mi vrate klasu sakupljač, a ne da opet ja moram kupovati CM za promjenu. To je kao da ja imam BMW-a(sakupljač) od 50000km, odlučim kupiti mercedesa(explorer) od 100000km. Nakon 3 mjeseca dođe ekipa i uzme mi felge, vrata, pola motora itd (nerf explorera). Znači nit imam ispravnog bmw-a niti imam ovog merc što sam platio. Mislim tko je ovdje lud?

  • Pojedina klasa je OP onako kakav je nečiji stil igre. Ako ću se ja jednom dnevno logirati i uraditi FS RS za mene je OP sakupljač, ostale dvije mi ništa ne znače.


    Već mene ovo zanima:


    Ako sam prije 3mj kupio CM i potrošio 500k na promjenu klase u explorera, hoće li mi vratiti novac, jer to više nije isti proizvod? I neka mi vrate klasu sakupljač, a ne da opet ja moram kupovati CM za promjenu. To je kao da ja imam BMW-a(sakupljač) od 50000km, odlučim kupiti mercedesa(explorer) od 100000km. Nakon 3 mjeseca dođe ekipa i uzme mi felge, vrata, pola motora itd (nerf explorera). Znači nit imam ispravnog bmw-a niti imam ovog merc što sam platio. Mislim tko je ovdje lud?

    ludi smo mi

  • Sto se tice povrata novca, mozete sve procitati u uvijetima koristenja na koje smo pristali registrirajuci svoj racun.

    https://agbserver.gameforge.com/hrHR-Switch-OGame.html


    Pri kupovini auta se takodjer potpise ugovor, kao pri svemu sto kupujete, tako da takvi komentari stvarno i nemaju bas nekog smisla.


    A sto se tice ovog rebalansa, mislim da je ok. Stvano mislim da nije fer da ja u jednom danu izvucem RU koji je kolicinski par puta veci od cjeloukupne proizvodnje n1 rudara, koji je u svoj account ulozio toliko strpljenje, strategiju i volju.


    dic031 opomena za nastavak spamanja i nakon upozorenja

  • Samo govorim koliko je nepošteno prodati kupcu jedan proizvod i onda nakon nekog vremena oduzeti mu pola vrijednosti. Ja neću ništa tražiti jer nisam nikada ni kupovao CM, ali znam ljude koje jesu i ovo nije ok prema njima.


    A ovi što kažu da je klasa OP i da je to nepošteno. Pa brate tko tebi brani? Imaš iste uvjete kao i svatko drugi, ako je OP uzmi je i ti i šuti. Idite svi u explorere pa napredujte i vi.

    Ali ne, neki bi htjeli sa pola sata dnevno igre imati iste rezultate kao ovi sa 16 sati igre. U kojoj se još to igri može?


    Ionako me zabole više za ovu igru, odoh u MO i ne izlazim iz njega. A zobele i GF za mene jer ne kupujem CM.

  • Da smo pametni pa da svi stavimo acc na brisanje pa neka oni igraju i kupuju da im ostane ogame aktivan. A ne ovako da ga unistavate do kraja.

    Da su stavili 10 % manje sa pirati a pa okey da i on ima svrhe kao i ova 2 pa nek svako bira, a ne ovako 2 zive a 3 ubijen. Zato i jeste kako i jeste na domeni

  • mislim da ne trebaju tretirati sve unije jednako sa rebalansom, nije isto uni s manjom potrosnjom deuta i aktivnog trgovca za razmjenu resursa je u velikoj prednosti, ali uni bez aktivnog trgovca i bez ustede deuta i sada ima manji profit na expedicijama