[UKUPNO: 905.475.000] manzzetta vs. dragec (N: 14.400.000, O: 891.075.000)

  • Zadnji trzaji ovo unija, iskreno žao mi je, znam da če otići u MO, ali ostaviti flotu da lapi preko noći, nebi išlo :D


    25-01-2021 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi:



    Napadač manzzetta

    ________________________________________________


    Žetelac 30.000

    _________________________________________


    Obranioc dragec

    ________________________________________________


    Mali transporter 18.566

    Veliki transporter 11.454

    Mali lovac 7.845

    Veliki lovac 5.476

    Krstarica 2.798

    Borbeni brod 767

    Sonde za špijunažu 11.851

    Bombarder 532

    Solarni satelit 20

    Razarač 848

    Zvijezda smrti 2

    Oklopna krstarica 456

    Reaper 269

    Pathfinder 5.560

    Plazma top 200

    Mala štitna kupola 1

    Velika štitna kupola 1

    _________________________________________



    Poslije bitke ...


    Napadač manzzetta

    ________________________________________________


    Žetelac 29.910 ( -90 )

    _________________________________________


    Obranioc dragec

    ________________________________________________


    Uništen!

    _________________________________________



    napadač je pobijedio bitku!


    Napadač je zarobio:

    15.162.124 metal, 14.000.268 kristal i 2.187.948 deuterij


    Napadač je izgubio ukupno 14.400.000 jedinica.

    Obranioc je izgubio ukupno 891.075.000 jedinica.

    Na ovim koordinatama sada pluta 225.160.425 metala i 190.927.801 kristala.

    Napadač je zarobio ukupno 31.350.340 jedinica.


    Šansa za stvaranje mjeseca je 20%.

    ________________________________________________


    Ruševine pokupio napadač(s):

    75.053.475 metal i 63.642.599 kristal

    133.000.000 metal i 133.000.000 kristal

    92.160.425 metal i 57.929.901 kristal


    Ukupno ruševina pokupio napadač(s):

    300.213.900 metal i 254.572.500 kristal



    Ukupan dobitak/gubitak:


    Ukupno napadač(s)

    Metal: 307.726.024

    Kristal: 263.622.768

    Deuterij: 387.948

    napadač(s) ostvario je dobit od 571.736.740 jedinica.


    Ukupno obranioc(s)

    Metal: -446.449.124

    Kristal: -382.782.268

    Deuterij: -93.193.948

    obranioc(s) je izgubio ukupno 922.425.340 jedinica.



    Pokreće OGotcha IOB konverter 4.3.1

  • ko ima volje igrati protiv takvog siledžije.ti sa 64m boba dereš drageca sa 3m.mene bi bilo stid tako nešto staviti na forum.mene nisi mogao uhvatiti (takodže 3m boba )pa si počeo rušiti munove.eto ti kompletan server pa igraj sam sa sobom.

  • Pa radite FS jbt, ja ne znam šta očekujete vi, i da imate 10mlrd flote a on 20mlrd, i da imate isto kao on, radite FS, jer postoji AKS napad, dakle nebitno je ko koliko ima poena, imao je i Sjemenko 10x više od svih nas na poziciji 1 pa smo ga nas trojica u AKS oprali pervolom jer je mislio da je najjači i glavni baja pa nije radio FS, manite se kmečanja, sakupljajte resurse redovno, i radite FS kad niste online, i nemate čega da se bojite, ja imam skoro 23mlrd flote i svaki dan radim FS, znam da nema ko da me sruši, znam kako se ruše igrači koji ne očekuju ništa jer sam ja tako srušio igrača Br1 kad se najmanje nadao, dakle ovako kmečanje nema smisla, igrajte igru kako se ona igra, zapamtite, *NO FS NO FLEET*

  • Veoma duhovito za igrače iz večitog modusa odsustva hahahahaha, kmečite kao dečica neka, imao sam i ja 2-3mlrd poena nekada pa su me najjači sa unija rušili X puta pa sam nastavio da igram i nisam kmečao ovako kao vi iz MO, vi ste samo igrači koji su više u MO nego online a onda kmečite, zato ste vi tu gde jeste, a mi sa 60+mlrd poena, samo nastavite da plačete, to je vaš izbor

  • Ne jezdim se ja ništa, pričamo kao ljudi, ti si taj koji se malo sramoti više nego što bi trebalo, ja razumem ljutnju svakog igrača koji je izgubio flotu, gubio sam je i ja ovde X puta, ali to kmečanje i kukanje iz MO itd nikome flotu nije vratilo, nadam se da vam je to jasno svima, pravila igre postoje, načini da sačuvaš flotu isto postoje, ne vidim logiku u tome da vam je svima kriv neko drugi za to što ste izgubili flotu koju ste ostavili da bleji celu noć, niko drugi vam za to nije kriv, što pre to prihvatite pre ćete biti bolji igrači 8)

  • westac , što se tiče flote nikad me neče uhvatiti na spavanju osim ne daj bože nepredvidženih dogadžaja,a flota i nije neka.sve sam dobio u exp sem VT.cilj mi je bio isprobati otkrivača.ali ako če on rušiti svaku noč moon-ove a ja po čitav dan praviti onda ne vidim svrhu igranja.to je isto ko kad bi Real M.igrao protiv nekog našeg trečeligaša.kad poruši moon-ove na šta da radim FS,na ru kojih nema jer niko ne igra ili na koloniju,pa to nije FS.

  • westac , što se tiče flote nikad me neče uhvatiti na spavanju osim ne daj bože nepredvidženih dogadžaja,a flota i nije neka.sve sam dobio u exp sem VT.cilj mi je bio isprobati otkrivača.ali ako če on rušiti svaku noč moon-ove a ja po čitav dan praviti onda ne vidim svrhu igranja.to je isto ko kad bi Real M.igrao protiv nekog našeg trečeligaša.kad poruši moon-ove na šta da radim FS,na ru kojih nema jer niko ne igra ili na koloniju,pa to nije FS.

    rušenje moon-a je zabranjeno ili ?

  • Pa može on da ti ruši moon-ove koliko hoće ako ih ti ponovo podigneš sa drugarima, evo ja sam mislio da uhvatim flotu duhu iz bombonjere, prvi put kad sam mu srušio moon promašio sam, nije mu letela nikakva flota, drugi moon sam mu srušio, pogodio sam da leti flota ali mali deo nije bilo vredno ni napadanja plus je bila stacionaža, ako se uloguje na vreme uvek može da otkaže i ja ako ne klikćem kao konj da spamam da uhvatim kad je otkazuješ opet je teško da sračunam povratak, nije to lako veruj mi radio sam sve to već i baš moraš biti master pro, a i on je sve te moonove sa zarazom vratio odma, uni nam je smešan, sa 717 malih lovaca vratiš moon a neko možda potroši 20 ZS da ga polupa, pa ti sračunaj ko je u gubitku, i još jedna stvar, ako je već ovakva situacija, nemoj odma flotu munjiti tako, sakupiš malo resursa, pa napraviš 1000 razarača, pa kad vidiš da ti napadne moon brani moonove razaračima, tako se igra ta igra, jednom je na ovom uniju sjemenko napadao mom drugaru dan i noć sve moonove, a ovaj mu sve rušio ZS razaračima i reciklirao, a ako je neki moon pao, ja u 4 talasa sa malim lovcima mu napravim novi, a ako lepo radiš FS i otkazuješ stacionaže, može svaki moon da ti padne flotu ti neće naći

  • nije zabranjeno hahaha al ne vidim čar igre kad svaku noč ostaneš bez 4-5 moon-ova.pito bi te da si na mom mjestu

    WestaC ti je sve objasnio, FlyWithMe je izgubio moon-ova kolko cijeli uni nema zajedno, isto tako razvio se upravo od tih ZS koje je reciklirao. A ti dođeš jednom na dan, napraviš FS i smatraš se igračom, nebudi smiješan. Provedi vremena, ako želiš napredovati, razvi flotu i idemo se igrati, nevrijedi kukati na forumu ;)

  • cestitke jako lijep HOF, mislim igrao sam tjedan dana i skupio to malo flote i da sad placem i da mi je krivo zbog flote nije, jer nikad nisam igrao za flotu.

    ona losa stvar je sto su doslovno 3 igraca na serveru, i onda se nađe frajer pa ide napadati 3 tisuce krstarica i 11 tisuca sondi za spojunažu sa 30 tisuca brodova. samo rokaj frende nikad necu raditi fs a ostati cu igrati, tako da ti dajem namjerno push s time, evo obranu necu dizati, da evo godine bude number one na serveru. mozes i sada napasti ima 10 tisuca transportera. svi resursi i flota od sada ce ti biti na 4:79:15 ne moras se truditi ni spijunirati samo rokaj :)

  • gdje si

    nije zabranjeno hahaha al ne vidim čar igre kad svaku noč ostaneš bez 4-5 moon-ova.pito bi te da si na mom mjestu

    WestaC ti je sve objasnio, FlyWithMe je izgubio moon-ova kolko cijeli uni nema zajedno, isto tako razvio se upravo od tih ZS koje je reciklirao. A ti dođeš jednom na dan, napraviš FS i smatraš se igračom, nebudi smiješan. Provedi vremena, ako želiš napredovati, razvi flotu i idemo se igrati, nevrijedi kukati na forumu ;)

    gdje si ti vidio ru od ZS i gdje je sad FWM i Roland I Popolo s kojim sam nekad igrao.ti si sad ono što je nekad bio sjemenko.nažalost uni je mrtav i nema dovoljno igrača za neki ozbiljniji savez.ako hočeš da se igramo,dodži na Quantum.Pozzz.

  • i da

    gdje si

    nije zabranjeno hahaha al ne vidim čar igre kad svaku noč ostaneš bez 4-5 moon-ova.pito bi te da si na mom mjestu

    WestaC ti je sve objasnio, FlyWithMe je izgubio moon-ova kolko cijeli uni nema zajedno, isto tako razvio se upravo od tih ZS koje je reciklirao. A ti dođeš jednom na dan, napraviš FS i smatraš se igračom, nebudi smiješan. Provedi vremena, ako želiš napredovati, razvi flotu i idemo se igrati, nevrijedi kukati na forumu ;)

    gdje si ti vidio ru od ZS i gdje je sad FWM i Roland I Popolo s kojim sam nekad igrao.ti si sad ono što je nekad bio sjemenko.nažalost uni je mrtav i nema dovoljno igrača za neki ozbiljniji savez.ako hočeš da se igramo,dodži na Quantum.Pozzz.

    i da ima ru ako ninjam ZS koje idu na uništenje moon-a.ali nismo svi besposleni,jbg neko mora i radit pa može samo jednom dnevno po nekoliko sati provesti na ovoj zarazi.Jesi li se ikad zapitao zašto je Pegasus mrtav uni.