Univerzum kakav bi voljeli igrati

• sta ste zenu napali, a odgovara doslovno na prvu recenicu teme.
    malo je pretjerala sa zadnje dvije ajde, ali prije mjesec dana nitko nije mislio da cemo gradit farme tako da su mogucnosti svakakve.
    mnogi od vas koji prozivaju ste pisali puno vece gluposti, ali da ne idemo u daljnje rasprave jer mi se neda trazit svi ste vrh :thumbup:

ontopic
    u principu io je ok, ako bas idemo cjepidlacit
    x10 eco
    x20 istrazivanja
    x6 prijateljska flota

• Ovo sam vas pitala za neki novi uni koji pretpostavljam da će se sada češće otvarati, ne vjerujem u skorije vrijeme da će se mjenjati postavke io i vege.

crna materija off-nije moguće
    maksimalne postavke eco i istraživanja (eco 10 istraživanje 20) su na yakiniu i moze samo jedan takav uni po zajednici dakle to otpada. (dobro možemo to shvatiti i max moguće )

skračeni modus i gledanje flote iz modusa, ne moguće.

Za sad koliko vidim većinom želite sto veću brzinu eco i istraživanja, a kalkulacije su u brzini flote (prijateljska ,ratna, potrosnja deuta, rusevine, kapacitet sondi. obrana u ru..)

zanima me šta želite ,šta vam je privlačno od postavki , jasno vam je da opet možda neće svi biti najzadovoljniji ni sa sljedećim postavkama jer to je nemoguće.

evo kapacitet sondi sad nemamo ni jedan uni sa uključenim kapacitetom sondi, dali vam to zvuči zanimljivo.?..
    nemamo ni jedan sa obranom u ru,

recimo iste postavke kakve imamo na io i vegi mi vjerojatno neće odobriti jer to imamo.

drugo , ako je eko 8 onda je istraživanje 16
    ako je eko 4 onda je istraživanje 8
    eko 5 istraživanje 10..

( evo možemo ovako početi , tražit ćemo eko 8 istraživanje 16)

sad idemo dalje.

Kapacitet sondi?

Deut potrošnja

RU ?

Fleet peaceful ?

Fleet war?

hold ?

aks?

def u ru?

galaksija- kružna-linearna?