[UKUPNO: 34.613.303.000] Rock Bob [SDI] vs. Chief Cupid 11 (N: 2.565.422.000, O: 32.047.881.000)

  • Velika zahvala luki na pozivu, nekako odavno izgubio volju , tu sam oko igrice ali nemam kada izaci iz MO,

    mada je u konacnici onaj voljni element presudan.


    Netko je zaboravio svoj acc, luka uocio, pozvao i rijesili, nazalost aktivni igraci se ne javljaju kada ih se zove pa moram letiti iz MO :P

    Obrane još nema na acc, fr pa opet ovako :D:D


    Cestitke Barakudama za ulazak u finale 8)<3



    08-09-2022 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi:



    Napadač Rock Bob [SDI]

    ________________________________________________


    Mali lovac 10.000.000

    Borbeni brod 495.346

    Krstarica 500.000

    Oklopna krstarica 282.270

    _________________________________________


    Obranioc Chief Cupid 11

    ________________________________________________


    Veliki transporter 3.628

    Mali lovac 1.052.075

    Veliki lovac 33.186

    Krstarica 1.298

    Borbeni brod 597

    Kolonijalni brod 1

    Recikler 370.023

    Sonde za špijunažu 424.001

    Bombarder 3.277

    Razarač 102.812

    Zvijezda smrti 132

    Oklopna krstarica 54.996

    Reaper 6.889

    Pathfinder 2.000

    Raketobacači 469

    _________________________________________



    Poslije bitke ...


    Napadač Rock Bob [SDI]

    ________________________________________________


    Mali lovac 9.530.731 ( -469.269 )

    Borbeni brod 492.234 ( -3.112 )

    Krstarica 487.826 ( -12.174 )

    Oklopna krstarica 280.522 ( -1.748 )

    _________________________________________


    Obranioc Chief Cupid 11

    ________________________________________________


    Uništen!

    _________________________________________



    napadač je pobijedio bitku!


    Napadač je zarobio:

    0 metal, 0 kristal i 93.909.152 deuterij


    Napadač je izgubio ukupno 2.565.422.000 jedinica.

    Obranioc je izgubio ukupno 32.047.881.000 jedinica.

    Na ovim koordinatama sada pluta 12.752.569.200 metala i 9.029.393.800 kristala.

    Napadač je zarobio ukupno 93.909.152 jedinica.


    Šansa za stvaranje mjeseca je 20%.

    Ruševine pokupio napadač(i).



    Ukupan dobitak/gubitak:


    Ukupno napadač(s)

    Metal: 10.908.802.200

    Kristal: 8.358.306.800

    Deuterij: 43.341.152

    napadač(s) ostvario je dobit od 19.310.450.152 jedinica.


    Ukupno obranioc(s)

    Metal: -16.375.127.000

    Kristal: -12.228.047.000

    Deuterij: -3.538.616.152

    obranioc(s) je izgubio ukupno 32.141.790.152 jedinica.



    Pokreće OGotcha IOB konverter 4.3.2

  • Gledaj Everrr brojke koje smo si mogli raskusurat da se javis kada treba :D
    ne znam od kud svi ti grobari dolaze, ni koja im je svrha :/ ali ovaj ti je bas lijepo sjeo :D i moje listanje se je isplatilo :D
    gg na napadu i na odazivu :D
    uz toliko nepaznje nadam se da flota nije bila namijenjena za nekoga i zavrsila kod krivog igraca, tako da jedan optimisticni fr:)

  • Acc nije zaboravljen, obzirom da je tek jučer par sati prije ovih udara prebačen na uni mora da se vlasnik logirao da potvrdi da je upao na uni, bez da je skontao da je tim potezom izašao iz modusa. Vjerovatno je usput provjeravajući bacio koji fs sa sićom flote da sleti danas, ako kojim slučajem ispadne iz mo.


    Dobar udar u svakom slučaju.

    Every breath and heartbeat is an act of prevarication, a prising open of options.

  • penzija je gotova? :D
    ne kuzim ovaj dio slucajno izasao iz modusa i poslao koji fs? kako slucajno izades i napravis fs?
    primjetio sam do sada u ove cca 3. i pol godine koliko igram da ima ljudi koji odlicno uprate iz modusa, makar meni neda ni sistem pogledat ali za fs u modusu nisam jos cuo
    ja sam pocistio dio na planetu i moonu u 4. gali i 1 gala jedan moon, bob je pocistio glavnu flotu, bladeu sam poslao popis planeta i moonova i di ima sta pa je i on dio :D
    ne znam sta su tocno tvoji pocistili drugi dan, al mi nismo sve jer nam je bilo kasno i nije nam se dalo zaje... sa tim

    makar mi je taj cijeli acc i situacija cudna...
    jer eto, dode random acc sa 60M bodova, od toga 30M u floti sa 100k raza... ili taj tko je zidao to nema nikakvog balansa ili je bilo za nekoga drugoga (sto vjerovatno necu nikad saznat)....
    bob jos jednom gg, sada bi se polako i mogao vise aktivirati ;)

  • bez beda provjeriš dal ti je acc stigo i ako ne paziš kako to funkcionira izađeš si iz MO i ne skužiš

    ali ako si krenuo slat fs dok provjeravaš nemaš kaj projerit jer nemreš poslat fs ako si u MO a niti sa groblja a niti ne vjerujem da je neko uspio poslat FS duži od 60 dana da slati kad slučajno izađe iz MO

    nagađam da je fs sića flote poslan naon šta je acc uletio s groblja kod nas, zašto nije sve nemam pojma, lako fulaš, misliš da si klikno a nisi, nakon toliko vremena šta nisi gledo acc možda i fulaš di ti šta stoji

    u svakom slučaju cjeli moj komentar odnosi se samo na konstrukciju rečenice u uvjerenju da takvi događaji nisu mogući, nagađam da je krivo natipkano/loše se izrazio ili mi ne čitamo sa shvaćanjem


    zapravo gg na dojavi i dolasku iz MO za klepnut, a udar je sradnja žalost, fly na tuđi spy dok meta leži boga pitaj koliko

  • Upravo to Museko, ili ne čitate sa razumjevanjem ili se pravite blesavi. Konstrukcija rečenice je takva jer je kratki pogled na mmorpg ukazivao da je ovo push.


    No, pošto izgleda kao da je zapravo sve ležalo čitavo vrijeme, izvinjavam na prethodnom postu.

    Every breath and heartbeat is an act of prevarication, a prising open of options.

  • upravo to

    i mi mislimo da je push

    gledao sam akciju i ne vjerujem

    blade gnjavi da oče letit i rokat, pa kad se je i našla meta se ne javlja da se to odradi XD zaglavio u RL, tako to ide

    pa frka dal će bob stić iz MO da pokupi, još i simamo da luka i ja letimo, kad ono obrana ne leti pa sam uzaludan

    kladim se da je push loše organiziran pa ga je bob pokupio umjesto neke namještaljke

    ako sam dobro skužio do sada nije niko ni došao na acc


    ispričavam se ako sam bio neprimjeren, djelovalo je kao da pokušavaš opravdati kako je došlo do te situacije na recikliranom acc a nije mi držalo vodu

  • Mislim da bi kolektivno trebali ic tickete pisat za neke stvari, a ne se tu prepucavat, ali dobro... kriv sam isto :D

    ukratko, primjetio sam novi acc, vidio da ima flote koja bi se mogla u nekakvom aksu mozda recnut i buduci da mi ogame infinity nije citao planete sam predugo listao sisteme da ih pronadem sve ( tek u 6 gali skuzio da brzo listam i add on ih ne zabiljezi ;()
    100k raza sa svojom sirotinjom ne mogu pocistit, blade se nije javljo (makar jadnicak kuka stalno kako eto, igra sam), museko i ja nemamo dosta za aks i bob je pocistio nesto za sto smo mislili da si je netko drugi ostavio (kao sto sam rekao gore, necemo saznat), a i nebi bilo prvi put od spajanja da nekoga tako ceka flota...
    sa mojim saznanjima i utrosenim vremenom znam da nije jedan od namjestenih udara (a bilo ih je puno upitnih na forumu)

  • Jbga ja sam zajebo stvar

    sta da radim

    bob ima vise srece od mene

    a iz aviona se vidi sta je i kako

    a vjerujem da nekoga bas fino boli ^^

    Bob moras se covjeku fino zahvaliti

    Museko Style ubi me Luka da letimo

    aj aj aj i aj

    ima da me zena zbog njega ostavi :D

    gg frr jos jednom

  • A eto zahvaljujem netkome, a mozda je bio i splet nakakvih okolnosti pa sam zato i napisao, "netko je zaboravio", nebitno, nikada nisam letio na nekakav dogovoreni push, a ove normalne pusheve... Ima ih...


    Još jednom zahvala luki na dojavi :):)


    P. S. Čestitke Barakudama na tituli europskih prvaka 8)8)

  • tako je.

    [2.3.2018. 22:22:20] tiki: jesi najjaci

    [2.3.2018. 22:22:38] tiki: sad je jasno ko je BROJ 1

    [2.3.2018. 22:26:51] Rusko: hahahha

    [2.3.2018. 22:27:01] Rusko: još ako baš pljunem u šake

    [2.3.2018. 22:27:09] Rusko: pa krenem malo češljat okolo