Svjetsko prvenstvo - Katar 2022

  • Jasno mi je da sam se sjetio na vrijeme (mada mogao je i neko od vas poceti temu) :whistling:ali eto. Kakva su vasa misljenja o svemu ovome, ko je mogao biti bolje, sta nas jos ocekuje?

    Ko nam je favorit?


    Ja ipak mislim da je Hrvatska fantasticna ekipa, da je ova utakmica mogla bolje, mogla je, ali opet u top 4 drugo prvenstvo za redom je stvarno veliki poduhvat, koji ne uspjeva svakome.


    Bodrimo li Maroko dalje? 8)

  • tu se sa tobom apsolutno slažem, sudac pokvario tekmu digao se iznad VAR-a tako da mu je ovo 100% zadnja tekma.

    a ovi su njegovo govorno područje fifa opet fulala sudca (niti prvi niti zadnji puta), međutim može se bronca još uvijek osvojiti

  • Prvo i osnovno, da ne bude zabune navijao sam za hrvatsku, ali, ono nije bio penal samo onome koji nikad lopte u zivotu sutnuo nije.

    Drugo i da nije sviran penal, budimo realni argentina je bila klasa iznad, prvi sut hrvatske je u 74. Minuti, dakle promasena taktika dalica po meni, lose izmjene i td… Prosla je bolja ekipa iz ovog duela i to je to…

    Ali doci u top 4 ekipe 2 prvenstva za redom je veliki, ogroman uspjeh..

    A sto se daljnjeg raspleta tice, msm da francuzi uzimaju prvenstvo

  • Navijao za komsije svim srcem al penal je bio cist brat bratu.. argentinci prgavi, nije mi drago sto su prosli al eto..

    Čovjek može mnogo više da uradi sa pištoljem i ljubaznom riječju nego samo sa ljubaznom riječju.

  • Navijao za komsije svim srcem al penal je bio cist brat bratu.. argentinci prgavi, nije mi drago sto su prosli al eto..

    Ma sve u redu nek je bio penal,ali zast danas nije bio penal za maroko? Krivo mi je sto konstantno nas manje hebu! Nebitno taj isti sudac je Bosnu isto unazadio prije 4godine! Smjesno je.

  • ako itko ima imalo dobar vidi i kuzi se u nogomet onda se vidi iz aviona da nije bio penal :D

    i prije penala je bio korner za nase...tako da

    al dobro.. 100 ljudi i svako ce drugacije reci


    trenutno Maroko izgleda bolje od nas,ali se nadam da cemo pobijediti :saint:

  • Argentina je bila bolja, mi nismo imali ideju kako uopće proći centar i igrali smo sporu igru, onaj ko je pratio prvenstvo zna da je Argentina jak i agresivan protivnik i da su suci gurali Nizozemsku da prođe u polufinale inaće nebi bilo 10 minuta nadopune na toj utakmici :) Penal je bio smijeh, totalno oštećena Hrvatska repka, no nije bio razlog za pad morala jer momci su mogli pregrist to isto kako su Argentinci pregrizli Nizozemce :) Čestitam svakako, dobit ćemo Maroko to nije ni pitanje, ovo je ogroman uspjeh, a koja to država ima priliku igrati za 3. mjesto, nema ni Španjolska, ni Njemčka, ni Portugal, ni Brazil i ostale top klase, tako da Hrvatskoj kapa do poda, a iduće svjetsko više sreće Hrvatskoj i susjedima :)


    Prognoza:

    1. Argentina

    2. Francuska

    3. Hrvatska

    4. Maroko


    Tko god dobije u finalu, neka ga, ako je Argentina nek se Messi umirovi sa stilom itako su bez njega 50% slabiji :)

  • Apsolutno se slazem sa tobom! Osim ne u jednom ipak mislim da ce Francuzi natabat Argentince.jako su jaki na svim pozicijama..

  • Sa ovakom ekipom, tj veznim redom morao je i trebao igrati puno ljepsi nogomet. Kad bi bio realan, mi smo samo protiv brazila odigrali dobru utakmicu. Ispast ce da se pravim pametan i pljujem po treneru al forsirati kornese sa onim kombinacija je prvo sto mu zamjeram. Pa cijelo svijetsko ides na te fore i stvarno ni jedan taj skraceni korner nije bio opasan po gol.. pa ne kuzim, jel ne mogu onda ici normalno kornere izvoditi. Pa u sesnastercu imas Lovrena, Perisica a i kad je igrao bio je poetkovic tu. Pa nesto ce uci, ako ne bit ce sigurno opasnije nego ovo.

    U obrani imas joska koji je super s loptom, lovren isto moze proci.. brozovic i perisic vec dobro uhodani u kombinaciji 3 5 2

    Moglo se lagano preci na to i igrati.. Imali bi sredinu terena, posjed lopte.. mogao bi hladno i presing opaliti s ovim igracima..

    biti medju top 4 je vrh, potpisali bi mnogi odmah pa i ja al ipak je tesko gledati ovo tko i malo poznaje i zna nesto o taktici i nogometu

  • Ne znam o čemu vi, kakva ljepa ekipa, ovo je ostatak neke okej ekipe i novi igrači koji nemaju priliku igrat sa masnim na čelu.

    Svaka čast modriću, perišiću bla bla, al šta su odradili odradili su.

    Masni također mora otić tako da se ne ovisi o dragoj gospi iz međugorja i isusu iz bethlehema svaku utakmicu.

  • Kako bilo da bilo, mi smo tu brigu prebrinuli već posle 3 kola u grupi. Može da dođe čak noris za selektora, i da nam igrači svi budu igrali u elitnim evropskim klubovima, mi više od 1 eventualno 2 boda nema šasne da osvojimo. To je jednostavno tako. Hrvatska repka je kao tim mnogo ozbiljnija što se i vidi nisu oni slučajno bili u Rusiji 2 a biće i u Kataru 3 na svetu. Marokanci su fanatici i oni su sad zablistali i neće ih nigde biti u narednih 50 godina.


    FiZxPGQXkAAZQM1.jpg

  • Kako bilo da bilo, mi smo tu brigu prebrinuli već posle 3 kola u grupi. Može da dođe čak noris za selektora, i da nam igrači svi budu igrali u elitnim evropskim klubovima, mi više od 1 eventualno 2 boda nema šasne da osvojimo. To je jednostavno tako. Hrvatska repka je kao tim mnogo ozbiljnija što se i vidi nisu oni slučajno bili u Rusiji 2 a biće i u Kataru 3 na svetu. Marokanci su fanatici i oni su sad zablistali i neće ih nigde biti u narednih 50 godina.


    FiZxPGQXkAAZQM1.jpg

    Ma gogi trebali su nam posuditi onu Sofiju, da je posaljemo u Argentinski kamp.. 😅😅😅


    Meni je zao Srbije imaju prejaku repku i mogu puno vise,ali mislim da je problem sto su prvog dana kad su dosli mislili u polufinale..hebga nejde bas tak lako

  • Ma gogi trebali su nam posuditi onu Sofiju, da je posaljemo u Argentinski kamp.. 😅😅😅


    Haha ima i toga, SHARE-ovali lepše polovine medjusobno, haos...

    Nama odgovaraju protivnici tipa Farska Ostrva ili San Marino.

    To je naša liga :)


    Francuzi su mi favoriti ali mislim da MESSI mora da uzme to što mu fali.

  • Ne znam o čemu vi, kakva ljepa ekipa, ovo je ostatak neke okej ekipe i novi igrači koji nemaju priliku igrat sa masnim na čelu.

    Svaka čast modriću, perišiću bla bla, al šta su odradili odradili su.

    Masni također mora otić tako da se ne ovisi o dragoj gospi iz međugorja i isusu iz bethlehema svaku utakmicu.

    Sve sami stručnjaci i izbornici ovdje. Poklopi i nakloni se.


  • Da, ali nisam ja siguran u to. Sigurno da bi bila lijepa priča da Messi uzme, taman za kraj karijere, da uzme što mu fali i da bude stvarno najveći od najvećih. No s druge strane postoji i Mbappe, koji ako osvoji izjednačit će se s Peleom, tj. postat će novi Pele, tako mlad s dva svjetska naslova. A čitava karijera još pred njim. Drugim riječima, Mbappe je zlatna koka koje se još dugo može musti, isto je i Messi, no on je na kraju karijere, pa je moguće da je Mbappe više isplativ, tj da se predviđa da će se više para zaradit na Mbappeu nego na Messiju. Tako da, ja predviđam da će Francuzi ovo uzet. Ipak je FIFA prije svega sinonim za pare, a nogomet je sporedna stvar...

  • Moral Argentine je na vrhuncu, a Messi igra utakmicu života. Francuzi su jaki i imaju daleko najjaču momčad na svijetu teški favoriti, ali po meni je nemoguće prognozirati rezultat na kraju, jedino da se ovakva tekma isplati pogledat :D