[TOT: 210.375.000] Biggy [SAN] vs. bost [TFH] & Kamikaza [TFH] (A: 200.000.000, D: 10.375.000)

  • On 02-02-2023 --:--:--, the following fleets met in battle:



    Attacker Biggy [SAN]

    ________________________________________________


    Deathstar 20

    _________________________________________


    Defender bost [TFH]

    ________________________________________________


    _________________________________________


    Defender Kamikaza [TFH]

    ________________________________________________


    Destroyer 5.936

    _________________________________________



    After the battle ...


    Attacker Biggy [SAN]

    ________________________________________________


    Destroyed!

    _________________________________________


    Defender bost [TFH]

    ________________________________________________


    _________________________________________


    Defender Kamikaza [TFH]

    ________________________________________________


    Destroyer 5.853 ( -83 )

    _________________________________________



    The defender has won the battle!


    The attacker lost a total of 200.000.000 units.

    The defender lost a total of 10.375.000 units.

    At these space coordinates now float 73.486.000 metal and 58.904.999 crystal.


    The chance for a moon to be created from the debris was 20%.

    The attacker(s) captured the debris.



    Summary of profit/losses:


    Summary attackers(s)

    Metal: -26.514.000

    Crystal: -21.095.001

    Deuterium: -20.000.000

    The attacker(s) lost a total of 67.609.001 units.


    Summary defender(s)

    Metal: -4.980.000

    Crystal: -4.150.000

    Deuterium: -1.245.000

    The defender(s) lost a total of 10.375.000 units.



    Powered by OGotcha CR Converter 4.3.1

  • Nije bilo vatrometa ( možda bude )... Rušenje moon-ova je bilo u pokušaju..i napad u pokušaju, i na nesreću, moja povučena stacionaža je kasnila i Kami nije mogao sam protiv Bigga, Lakya i Madawca. Inače bi bio strašan lom..5 najjačih flota ( Bez najjačeg Darka)...Sve je to sa strane posmatrao pudlica Shark..Eto uvoda.

    A lijepo sam napisao " Ko dirne boga, odnijeće ga vrag!"

    Otvaram raspravu!

  • Laky i Biggy čudo od igrača... srest tako dobre kompetitivne igrače je milina. Šteta što se nismo potukli bolje iako bi neriješeno bilo :)
    Čak bi i mali miš Sharki mogao brstiti ruševinu ili žicati okolo da se flote razbiju na njemu. Ništa ti to ne pomaže kad si jedna velika 0. MO je tvoje mjesto


    Biggy, Laky, Madawac... :thumbup: super pokušaj! ove ZS su kineske pa su lako pukle


    bost samo jako dalje!
    do neke druge prilike...

  • Ha?

    raspravu cega?

    Ostavio zse jer mi tak svejedno bilo hoce se vratiti ili ne kad sam iovak reko da odem u MO.


    Cak sam i predpostavio tvoju povucenu stat sto ti moze Kami potvrditi, a cak mogu i citirati slobodnim stihom


    Kami: ocemo se potuc malo...

    Kami: Ides u prazno

    Biggy: Ma znam da je u fsu nek leti i nek bude vatromet pa kud puklo da puklo ne da mi se vise , a i covjek od rijeci sam ...


    Razmak izmedu ta 2 moona je bio preko 1minute tak da mi se dalo povlacit povukao bih..

    Nisi nijednom poletio na mene za razliku od ove 2 igracine koje su barem nesto probale..


    Tako da lijevica i desnica imaju moj respekt

    Ostalog jedinog THFovca sam rusio plus jedan sta je u MO :(

    A dotepenci me bas ne zanimaju 😘

  • Vidim da me se spominje pa da se javim

    Za pocetak

    Razina komunikacije vam je razvijena ko mojem trogodišnjem djetetu.

    Pridjevi koji se koriste na razini djecjeg vrtica.

    Odavno sam presto komunicirat s vama ali ocito vi i dalje ne kuzite neke stvari

    Samo nastavite zivjet u svojim zabludama, kompleksi su gadna stvar.

    Lijep pozdrav

    GG ekipa na pokusaju, steta da nije bilo vatrometa :)


  • Elokventni gospodin Shark se javio s vokabularom svojeg trogodišnjeg djeteta koje još nije naučilo interpunkcijske znakove i elemente pristojnosti.
    Bolje se bespomoćno pokrij po glavi i ništa ne pričaj koliko putra imaš u ovom uniju. Ama baš nitko ne želi imati posla s tobom još od vremena Mlađe.


    GG još jednom momci. :thumbup:

  • Na ovakvu raspravu sam mislio...Sve to što se piše je subjektivno mišljenje..Ti si Biggy dobar igrač i ne može se na tebe poletjeti kao na pivo otići...Poletio sam bio na tebe sa 80k Oklopnih, ali pojavila se aktivnost i povukao sam se, nije to kukavičluk..U remisu smo 1 vs 1 a profitirao bi ko pokupi krš...Ti si došao meni u SS i doveo si Madawca, i to su jasne namjere...kretali ste i sve je bilo jalovo...Slonovi odu sami tamo gdje trebaju uginuti..ne vrijeđam, ali i sa tobom je slično po mojoj projekciji...Da malo objasnim..od starta UNI ja igram preko mobilnog, a to je teško..Ne smeta mi što o meni kao igraču nemaš visoko mišljenje. Čestitam na pokušaju, točno sam predvidio kako biste mogli probati.. Nisam znao kada ćete..trenutak mi nije odgovarao ali bože moj..Što se tiče Sharkyevog očaja, dugo nisam protiv dosadnijeg igrača igrao, a što se tiče onog " pudlica ", to je samo opis tvoje igre..Svima želim da uživaju u igri, ja uživam.


  • Elokventni gospodin Shark se javio s vokabularom svojeg trogodišnjeg djeteta koje još nije naučilo interpunkcijske znakove i elemente pristojnosti.
    Bolje se bespomoćno pokrij po glavi i ništa ne pričaj koliko putra imaš u ovom uniju. Ama baš nitko ne želi imati posla s tobom još od vremena Mlađe.


    GG još jednom momci. :thumbup:

    Onaj dio di vodis razgovor sam sa sobom vec tjedan dana u chatu nisi stavio? 😅

    Svatko ima pravo na svoje misljenje daleko od toga

    Što se tiče Sharkyevog očaja, dugo nisam protiv dosadnijeg igrača igrao, a što se tiče onog " pudlica ", to je samo opis tvoje igre..Svima želim da uživaju u igri, ja uživam.

    Ekipa vi ste top:thumbup:

    Ja sam 0

    Vi uzivajte u daljnjoj igri

    Svako dobro zelim svima

    Raspravljati mi se ne da

    8)8)