[UKUPNO: 24.500.626.000] Pink Panter [Fleet] vs. Vragolasti_THC [Medellin] (N: 492.650.000, O: 24.007.976.000)

  • Dobro jutroo zelim,


    Zove prijatelj vrag u akciju, dugo ocekivanu, izlazim iz mo i bacamo se na posao.

    5 na 2 leti prilicno sigurno i uvjerljivo, i onda je uslijedilo panicno povlacenje pred udar.

    A bas mi je zao, nadao sam se vatrometu.

    P.S. Pedro.. ako jos nisi skuzio, ono ti je to sto si me prozivao onda ovakav je onakav je.. ,"Cezar izdao vraga" , i jos se toliko trudio da dokazes screenshotovima lol.

    Sad mozda shvatas koliko si ispadao ....

    Nijee sve u CM, treba malo i razmisljati izmedju redova ;)



    A ovaj pijun malo zaspao nakon propale pedrine akcije


    Vragolasti,

    FR zelim

    Jos jednom...


    03-02-2023 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi:



    Napadač Pink Panter [Fleet]

    ________________________________________________


    Borbeni brod 400.438

    Oklopna krstarica 401.200

    _________________________________________


    Obranioc Vragolasti_THC [Medellin]

    ________________________________________________


    Mali transporter 310.422

    Veliki transporter 201.086

    Mali lovac 253.254

    Veliki lovac 92.135

    Krstarica 109.286

    Borbeni brod 23.982

    Recikler 717.257

    Sonde za špijunažu 214.718

    Bombarder 69

    Razarač 177

    Zvijezda smrti 58

    Oklopna krstarica 570

    Reaper 86

    Pathfinder 477

    _________________________________________



    Poslije bitke ...


    Napadač Pink Panter [Fleet]

    ________________________________________________


    Borbeni brod 396.888 ( -3.550 )

    Oklopna krstarica 397.910 ( -3.290 )

    _________________________________________


    Obranioc Vragolasti_THC [Medellin]

    ________________________________________________


    Uništen!

    _________________________________________



    napadač je pobijedio bitku!


    Napadač je zarobio:

    592.404.027 metal, 289.439.654 kristal i 637.555.969 deuterij

    278.826.349 metal, 72.359.913 kristal i 159.388.992 deuterij


    Napadač je izgubio ukupno 492.650.000 jedinica.

    Obranioc je izgubio ukupno 24.007.976.000 jedinica.

    Na ovim koordinatama sada pluta 11.334.526.400 metala i 6.843.404.800 kristala.

    Napadač je zarobio ukupno 2.029.974.904 jedinica.


    Šansa za stvaranje mjeseca je 20%.

    Ruševine pokupio napadač(i).



    Ukupan dobitak/gubitak:


    Ukupno napadač(s)

    Metal: 11.947.306.776

    Kristal: 7.020.354.367

    Deuterij: 747.594.961

    napadač(s) ostvario je dobit od 19.715.256.104 jedinica.


    Ukupno obranioc(s)

    Metal: -14.780.938.376

    Kristal: -8.731.205.567

    Deuterij: -2.525.806.961

    obranioc(s) je izgubio ukupno 26.037.950.904 jedinica.



    Pokreće OGotcha IOB konverter 4.3.1

  • cmoljo jedan..pametniji smo mi od tebe i od vraga zajedno.....pratili smo mi skok po floti tako da to ste vas 2 pacijenta smislila ne moze proci kod mene pa cak ni ono tvoje proseravanje i vraga kao da tvoje sonde lete svukud pa on tebi prijeti bla bla .. Inteligencija ti je o +plus onaj tvoj pokusaj podmetanja kako ti znas gdje je njegova flota pa da ja kao poletim na njega...pa ga nazivas prepotentnom budalom u pokusaju da mene uvjeris kako vas 2 se gledate preko nisana pa kao duzan ti sonde za moon ..znaci bolesno glupi djeciji fazoni ..i zato sam te podjebavo do bola ...tu si ti panjina sto nisi skuzio da te podjebavam.


    Vrag se odlicno odbranio bas kao sto bi i ja ..zato sam okupio ekipu da mora biti vidljiv njegov pokusaj odbrane..mi smo svi bili na vezi tako da 3 minute prije udara smo skuzili sta se desava i vidjeli skok u floti povukli...12 milja reciklera je bila u zraku al nedovoljno da pokupi sav krs..da smo mogli pokupit pustili bi.

    Imao sam jos 340 komada paketa metala prije napad al ne isplati mi se sad toliko bacat sad u flotu nego u eco

    ja sam vraga dosad puko 3x i naucio sam ga da treba da radi fs a ti smijes igrat samo dok si budan.


    THC..jbg..

  • naravno da sam te podjebavao jer one gluposti sto si valjo su predmet sprdnje i dan danas u savezu.

    Fr tvojoj pameti ako mislis da takve tvoje spletke mogu proci kod mene.To sto si cmoljo ucio arhitektu raditi fs stacio na planet sa mooona i roknes ga govori da si dno od igraca.

  • Eto THC da ti zelim FR ne zelim jer imas dugi jezik i neznas se ponasati. one silne prijetnje preko moba ti stvarno nisu trebale. Onaj dan kad si mi potukao transe nije me nimalo zaboljelo ali tebe je vise zaboljelo kad si popio ninju pa ostao bez teske flote.


    eto da se i ja javim jer vidim da pises gluposti, uspio si me samo jednom reciklirat pa bolje nemoj sirit lazi okolo, a sta se tice neuspjelog pokusaja ponovnog udara (bilo je odradjeno kako treba da nebi neko mislio nesto drugo) na mene niste imali dovoljno muda da pustite da dodje do udara jer ionako bi zavrsilo nerjeseno a vasi recikleri bi pokupili vecinu ru-a, ja bi ostavio do kraja na vasem mjestu (nekad sam radio i vece kakikaze). A ovo odvracanje udara se spremalo od onog dana kad si me reciklirao (ali sta se moze nije uspjelo), prvo znao sam da ces opet krenut na mene pa sam ja odabrao mjesto radnje, niste ga vi odbrali, vrije radnje ste samo vi priblizno odabrali ali ja sam odabrao tocno vrijeme i sve se spremalo mjesecima za ovo samo sam napravio malu gresku sta su mi ovaj put i transi bili uz glavnu flotu (inace su uvijek letili odvojeno na stacionazu koju nikad nebi vidjeli) pa sam imao malo problema sa skupljanjem resa taj dan.

  • Stari jbg FR će biti, ruda je jedna od boljih u uniju...


    Cezar GG, koliko god to bilo teško reći ali nek si ga opet poklopio...

    Neki nikako da nauče!!!


    Što se tiče onoga napada, čim si ti išao u pauzu sve je bilo jasno, mislili smo da nema šanse da opet ulupa tolike pare ali je nadmašio sva moja očekivanja a mislim i njegova hehe


    Mislio sam da će eventualno ulupati nešto para u rece i probati ukrasti ru...

    Ali ovo nisam mislio ni u ludilu da će napraviti, problem mu je bio što to ne možeš skriti, odnosno napraviti u par sek...

    jbg od lovaca smo postali lovina ali to je ona draž gamea...


    Veselim se sljedećim borbama...

  • ovaj puta nerjeseno, dakle niciji, ali igramo se dalje pa cemo vidjeti

    No.1 (ti) na 1,9 mlrd poena

    No.2 na 1,5 mlrd poena

    No.3(ja) na 350 milja


    pa bi se ti igrao... može!!!

    nije isto uloviti flotu i ulupati brdo para u acc, to bi ti mogao tvoj novi saveznik reći...


    ali da ću ti gasiti struju i rokati puzavce to možeš očekivati svaki dan!!!

  • Lijepo rečeno

  • Svako ima svoj nacin igre. Neko sa cm igra neko bez, al u svakom slucaju mora se imat i znanje. Nije sve u tome.

    Ogame je kao neka vrsta šaha, dosta razmisljanja i nadmudrivanja.

    I to je čar ove igre.

    Meni je iskreno cilj bio da igram bez imalo kupljene cm, sladje mi, i tako sam i igrao. Pa rusio i one sto se pumpaju sa cm.

    Uskoro se vidimo opet, cim rijesim obaveze u rl :)

    Pozz

  • Aj ne seri... ti si bivši igrač ovoga unija!!!

  • Vragojlo,caci svom reci da te laze


    ja sam tebe 2x okacio na forum a onaj hof od neki dan nisam postao znaci 3x...ja nisam rekao da sam ti komplet flotu reciklirao 3x neko da sam te puko

    Matematika je ti o bodova ..moras ponovo u skolu da naucis brojat bar do 10


    Ovo ti je odlicna odbrana bila i nista vise i na tome ti cestitam!



    #3minuta prije napada se vidi skok po floti. od 680 milja..to je isto da si poslao falangu na nekog sa 3 minuta iza njega i kazes mu gootov siiiii ^^ a danas postoji mogucnost bjezanja iz jedne sec a kamoli 3 minute


    mi da smo pustili do kraja ti bi bio apsolutno u prednosti ...mi pokupimo 12 milja reca a ti 8 ..minimum tako da ta tvoja izjava nemanje muda nema veze s matematikom a u savezu ima jako dobrih matematicara.


    Ovakav plan si smislio da me recikliras?????

    Ucini si uslugu i sad odma idi do Rajne i baci se s mosta u nju!


    Cezar meni da salje poruku ja znam gdje vrag radi fs i nazivajuci tebe prepotentom budalom kao niste frendovi i ostale gluposti da me uvjeri kako vas 2 ne pisate u istu tikvu da me navuce da letim na tebe :D:D:D:D...ti si odabrao mjesto a ja vrijeme i nacin da nas ne mozes iznenaditi.


    Suma svega je da je bilo interesantno 24h sta i kako ce se odvijat

  • Cezar-Pink Panter

    Nadmudrivanje su ubili onaj tren kad su stavili da se pojavi aktivnost nakon svakog klika misa (nekad se aktivnost nije vidilia ako si osvjezavao pregled).

    Mozes skrivat se na nekoj mobilki, ali to je to. Te 3-4 fore kako izracunat vrijeme puta nije bas takva znanstvena fantastika. Najvaznije 2 stvari su vrijeme i volja (stavio ih zajedno jer su usko vezane), a tu si ti jak. Imas vremena i volje bit budan nocima i spy po spy i trazit tko je zaspao bez fs-a (odnosno cijele dane trazit tko se primio posla bez fs-a), a to je 99% tvojih hofova.

    Volim citat Hofove i ne sjecam se neke ručne ili rusenja moona da bi napravio hof.