Spajanje 2024 ?

• Ma begat će oni na dugačko i na široko

sto lezi ne bezi fr

Plus što sam bio online i gledao šta napadaš a flote nigdje, štošta češ morat objasnit, jer da je flota bila, maknuo bi je, samo su mi RU najednom bile vidljive pa sam instanto reciklere, sretno, sve se da provjerit

Hahaha smješan si :) Reci hebiga noob sam, imam dug jezik, a ne znam čuvati flotu :D

• Usl

Ma begat će oni na dugačko i na široko

sto lezi ne bezi fr

Plus što sam bio online i gledao šta napadaš a flote nigdje, štošta češ morat objasnit, jer da je flota bila, maknuo bi je, samo su mi RU najednom bile vidljive pa sam instanto reciklere, sretno, sve se da provjerit

Ne lazi, bio si off 50+ min na mesecu gde je flota, nisi se odma ni dovukao na acc nakon pada...postaj se sam mene mrzi....

[2.3.2018. 22:22:20] tiki: jesi najjaci

[2.3.2018. 22:22:38] tiki: sad je jasno ko je BROJ 1

[2.3.2018. 22:26:51] Rusko: hahahha

[2.3.2018. 22:27:01] Rusko: još ako baš pljunem u šake

[2.3.2018. 22:27:09] Rusko: pa krenem malo češljat okolo

• Usl

Ma begat će oni na dugačko i na široko

sto lezi ne bezi fr

Ne lazi, bio si off 50+ min na mesecu gde je flota, nisi se odma ni dovukao na acc nakon pada...postaj se sam mene mrzi....

Pa nema tu laganja, pa sve se vidi 🤭

• Postaj, tvoj je HOF, nemoj izostavit ono pratila snimala 5 dana i op 🤣

• E ovo s recikerima je bio najjaci deo :D

Ae idi zali se, pisi ticket i paljba

[2.3.2018. 22:22:20] tiki: jesi najjaci

[2.3.2018. 22:22:38] tiki: sad je jasno ko je BROJ 1

[2.3.2018. 22:26:51] Rusko: hahahha

[2.3.2018. 22:27:01] Rusko: još ako baš pljunem u šake

[2.3.2018. 22:27:09] Rusko: pa krenem malo češljat okolo

• Nemoj zaboravit postat, kad izađeš iz bana, bit ćeš na suprotnoj strani, osim ak te centralna kafana ne spasi, a sad nekako i navijam da te spasi, al morao sam ovo prijavit jer izgleda ko full push