[TOT: 10.085.000] GaZe [Chaos AD] vs. PicNic [BGH] (A: 10.000.000, D: 85.000)

  • Anđeo čuvar mi dojavio sumnjive aktivnosti u galaksiji našoj, odsad gasim tonove na telefonu.


    Čovjek previše boravio na Yakiniju pa su ga zarazili suludim raketama i bzvz akcijama








    On 21-04-2025 --:--:--, the following fleets met in battle:



    Attacker GaZe [Chaos AD]

    ________________________________________________


    Deathstar 1

    _________________________________________


    Defender PicNic [BGH]

    ________________________________________________


    Bomber 2

    Destroyer 3

    Battlecruiser 924

    _________________________________________



    After the battle ...


    Attacker GaZe [Chaos AD]

    ________________________________________________


    Destroyed!

    _________________________________________


    Defender PicNic [BGH]

    ________________________________________________


    Bomber 2 ( -0 )

    Destroyer 3 ( -0 )

    Battlecruiser 923 ( -1 )

    _________________________________________



    The defender has won the battle!


    The attacker lost a total of 10.000.000 units.

    The defender lost a total of 85.000 units.

    At these space coordinates now float 3.018.000 metal, 2.424.000 crystal and 609.000 deuterium.


    The chance for a moon to be created from the debris was 20%.

    The defender(s) captured the debris.



    Summary of profit/losses:


    Summary attackers(s)

    Metal: -5.000.000

    Crystal: -4.000.000

    Deuterium: -1.000.000

    The attacker(s) lost a total of 10.000.000 units.


    Summary defender(s)

    Metal: 2.988.000

    Crystal: 2.384.000

    Deuterium: 594.000

    The defender(s) made a profit of 5.966.000 units.



    Powered by OGotcha CR Converter 5.1.0

  • Ma nemam gdje sa resursima ^^


    Ovo je najbolji account koji sam ikada igrao, kakav FS, kakav RS :)



    Dvije planete dolaze kod tebe u sustav za cca sat vremena, ostatak slijedi.


    Još nekoliko levela silosa kliknem :D


    ZS idu od sada redovno.


    Sada sam morao povuci ovu jednu ZS jer bio bio bashing, skoro zaboravio :)


    Ali kao što si rekao, imaš veliki mjesec pa nemaš brige.. iako mi nije jasno žasto si ga uopće branio kada se hvališ sa omjerom ^^


    Stvarno držiš forum čistim i preglednim, svaka čast na tome.


    Ali si zbog toga sada dobio moju pažnju, pa ćes sada imati priliku i razlog da se redovno po noći budiš :thumbup:


    GG :)

  • šta kaže "tata" na ovu zaje... tvoju ?

  • samo pitanje jedno, kakvi tonovi na mobu, jel to neka skripta , smi li se to koristit, dobro bi mi doslo to ? :-)

  • Danima kuka protiv PEDRA jer je tamo manji od makova zrna :D, a ovdje radi to isto tebi jer naravno tu su oni baje na papiru haha :evil:


    Picnic ne daj se, znaš taktiku za ove noćne ripove. :)

    Easy Peasy Lemon Squeezy! :thumbup:

  • Bravo Pic za moderiranje i demoliranje ove botine GG


    Gazirani izlapio ,Yakini ekipa mu mozak razbila raketama 🤣🤣

    O pa vidi tko se javlja, Mr. Chrome Extension Tab ^^


    Kako si ?


    Sve ok ?


    Pitam za prijatelja :D:D


    Btw, ide obnova plazmi, ne brini, bit će posla, bilo bi dosadno:thumbup:


    Picnic, još jednom GG

  • PicNic

    Closed the thread.