Posts by alfa1993

    Kakva hofcina!!!! Doktorski!!!! Cestitam!!!! Jos se ja cudim sta je to tako jako udarilo da je nestalo struje a lijep je dan... Odzvonilo i ovdje kod mene na Havajima. Takav neki mocan udarac. Prvo pomislio opet ovaj vulkan divlja a kad ono farme sa BA dobile takvu samarcinu kakva se jos do sada nije cula. :D:D:D Sok i vjeverica u njihovim redovima!!!! HiK dotaknuo dno... Pa ja bi od srama izasao iz tog saveza i promijenio ime u takticar i pravio se da sam sa HR. :D Drugacije se ovo ne moze isprat... Ali znali smo da cemo mi sa HR izdominirat. Ipak smo mi za par klasa jaci. Jer mi smo se borili i tukli i uvijek igrali na noz bez ikakvih kalkulacija da se svi ujedinimo, dizemo i igramo bez protivnika. Samo jako!! Sta reci za obranioca... Pa Japi nakon ovog udarca vise ne zna ni na koje svjetlo na semaforu se treba krenuti a kamo li kako se ovo ono igra... :DAli super sto nastavlja jer farma koja odustaje je losa farma. A sta reci za napadace... Vidi se da su godinama stazirali i igrali ili sa doktorom ili protiv njega. Jer ovakvo znanje i ovakva preciznost se godinama uci i trenira i gleda kako doktor to radi. Drago mi je da sam vas trenirao i maltretirao sve ove godine i da sam na taj nacin jako sudjelovao u ovom hof-u. GG za mene!!!! :D:D:D Najjaci sam!! 8) Bez mene se ovo nebi ni dogodilo. Budimo realni. :DI drago mi je da se i dalje svi lijepo druzite i igrate ove igre. Lijepo mi Vas je sve za vidjeti. Ja cu jos malo odmoriti. Evo umorilo me i ovo pisanje a kamo li da se jos igram skrivaca. :D Uzivajte!!!

    Ne cima se lav dok majmuni skacu sa grane na granu... :* Evo pijem pice na Maldivima. https://prnt.sc/O5zZQIjGk9ct Necu vas valjda odmah, na sta bi to licilo, ipak ste vi dosli kod mene a ja sam poznat kao dobar domacin. Moram vas malo pustit da se zbuksate po sistemima kao ovce po torovima. :D:D:D Hocete svi stati? :D Jel tjesno? :D Vracam se za koji tjedan da vas prvo prebrojim pa krecem... Samo opusteno. :thumbup:

    Mogu se kladiti da van mo kad bi bio 7 dana da bi bio recikliran :) Ali dobro ako si trenirao da budeš u modusu 7 dana a van mo 2h, svaka čast pa si ti meni legendary!

    Da postoje sličice iz ogame tvoju bi gledao prije spavanja <3, i obavezno dođi spavam od 23:30 do ujutro 7:30 da se ne mučiš da čekaš refresh :D

    Nebi se ja kladio na tako nesigurne oklade... Rade bi se kladio na to da ces ti biti cesto nervozan i bez struje. :D:D:D Hvala za info ali ipak cu ja nakon refresha. Sta je sigurno sigurno je. Nikad ne znas otkud ti mozes vrebat i gadat sa rudnicima. :D:D:D Jer flote nemas koliko vidim... Vjerojatno te otreslo ko smrcak iz nosa ali to ti je zato sto nisi igrao nakon refresha. :D Uprati me za jos ogame savjeta pa mozda i bude nesto od tebe. 8o<3 Nemoj mi kvariti vise ovaj hof sa tim nebulozama. To mi je jedan od drazih hof-ova i dugo sam se za to pripremao. 8)

    U ovom stadiju igre rušiti setelite vrhunac je tvoje igračke sposobnosti, biti u mo 5 dana, čekati vikend da ostaneš budan svu noć da bi ujutro u 4 poslao x4 napada na nešto što fiksno stoji na planeti je za svaku pohvalu, vrhunsku gaming partiju i moć pokazuješ, igračka sposobnost na nivou doktora, molim ljude da ti čestitaju :) ovo se prije 10 godina nije radilo jer postoji neki kodeks :) ali dobro lagano samo

    <3<3<3<3

    Kodeks?! Jel se to maze na kruh? :D:D:D Vjezbao sam za ovo 15 godina i pripremao se danima. :D Tresao sam se dok je letio napad. :D:D:D Naravno da ce svi cestitat na ovom doktorskom hof-u... Pa imam horde navijaca i obozavatelja. 8) FR ako nastavljas ako ne vidimo se opet za par dana. 8o<3  

    Cekao drugi napad pa ovo poslao bez veze iz dosade...




    16-04-2022 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi:



    Napadač alfa1993 [SNI]

    ________________________________________________


    Razarač 80.000

    _________________________________________


    Obranioc Abu-Ilah [Rudari2]

    ________________________________________________


    Veliki transporter 4.000

    Recikler 20

    Sonde za špijunažu 100

    Solarni satelit 40.437

    Crawler 1.184

    Raketobacači 130.085

    Mali laser 5.820

    Veliki laser 565

    Gaussov top 918

    Ionski top 13

    Plazma top 1.928

    Mala štitna kupola 1

    Velika štitna kupola 1

    _________________________________________



    Poslije bitke ...


    Napadač alfa1993 [SNI]

    ________________________________________________


    Razarač 79.921 ( -79 )

    _________________________________________


    Obranioc Abu-Ilah [Rudari2]

    ________________________________________________


    Uništen!

    _________________________________________



    napadač je pobijedio bitku!


    Napadač je zarobio:

    48.058.344 metal, 14.178.618 kristal i 25.854.738 deuterij


    Napadač je izgubio ukupno 9.875.000 jedinica.

    Obranioc je izgubio ukupno 716.632.500 jedinica.

    Na ovim koordinatama sada pluta 21.915.600 metala i 77.988.400 kristala.

    Napadač je zarobio ukupno 88.091.700 jedinica.


    Šansa za stvaranje mjeseca je 20%.

    ________________________________________________


    Ruševine pokupio napadač(s):

    21.915.600 metal i 78.025.500 kristal



    Ukupan dobitak/gubitak:


    Ukupno napadač(s)

    Metal: 65.233.944

    Kristal: 88.254.118

    Deuterij: 24.669.738

    napadač(s) ostvario je dobit od 178.157.800 jedinica.


    Ukupno obranioc(s)

    Metal: -461.801.344

    Kristal: -235.949.618

    Deuterij: -106.973.238

    obranioc(s) je izgubio ukupno 804.724.200 jedinica.



    Pokreće OGotcha IOB konverter 4.3.2

    Sto lezi ne bjezi. :D




    16-04-2022 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi:



    Napadač alfa1993 [SNI]

    ________________________________________________


    Oklopna krstarica 100.000

    Pathfinder 40.000

    _________________________________________


    Obranioc patrio [NoS]

    ________________________________________________


    Mali transporter 446

    Veliki transporter 50.636

    Mali lovac 268

    Veliki lovac 101

    Krstarica 12

    Zvijezda smrti 1

    Raketobacači 48

    _________________________________________



    Poslije bitke ...


    Napadač alfa1993 [SNI]

    ________________________________________________


    Oklopna krstarica 99.977 ( -23 )

    Pathfinder 39.990 ( -10 )

    _________________________________________


    Obranioc patrio [NoS]

    ________________________________________________


    Uništen!

    _________________________________________



    napadač je pobijedio bitku!


    Napadač je zarobio:

    366.503.672 metal, 74.410.585 kristal i 138.213.565 deuterij

    183.251.836 metal, 37.205.293 kristal i 69.106.782 deuterij

    91.625.918 metal, 18.602.646 kristal i 34.553.391 deuterij

    45.812.959 metal, 9.301.323 kristal i 17.276.696 deuterij

    22.906.480 metal, 4.650.662 kristal i 8.638.348 deuterij


    Napadač je izgubio ukupno 2.265.000 jedinica.

    Obranioc je izgubio ukupno 621.942.000 jedinica.

    Ukupna šteta obranioca: 622.210.000 jedinica.


    Na ovim koordinatama sada pluta 218.489.600 metala i 217.373.800 kristala.

    Napadač je zarobio ukupno 1.122.060.156 jedinica.


    Šansa za stvaranje mjeseca je 20%.

    ________________________________________________


    Ruševine pokupio napadač(s):

    218.489.600 metal i 217.429.800 kristal



    Ukupan dobitak/gubitak:


    Ukupno napadač(s)

    Metal: 927.820.465

    Kristal: 360.530.309

    Deuterij: 267.363.782

    napadač(s) ostvario je dobit od 1.555.714.556 jedinica.


    Ukupno obranioc(s)

    Metal: -1.021.822.865

    Kristal: -453.634.509

    Deuterij: -268.812.782

    obranioc(s) je izgubio ukupno 1.744.270.156 jedinica.



    Pokreće OGotcha IOB konverter 4.3.2

    Malo da se ne opusti... :D



    16-04-2022 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi:



    Napadač alfa1993 [SNI]

    ________________________________________________


    Razarač 60.000

    _________________________________________


    Obranioc kraher [H i K]

    ________________________________________________


    Mali transporter 18

    Veliki transporter 10.693

    Krstarica 3

    Recikler 1

    Sonde za špijunažu 33

    Reaper 39

    Raketobacači 133.549

    Mali laser 115.643

    Veliki laser 3.071

    Gaussov top 2.501

    Ionski top 2.490

    Plazma top 64

    Velika štitna kupola 1

    _________________________________________



    Poslije bitke ...


    Napadač alfa1993 [SNI]

    ________________________________________________


    Razarač 59.992 ( -8 )

    _________________________________________


    Obranioc kraher [H i K]

    ________________________________________________


    Uništen!

    _________________________________________



    napadač je pobijedio bitku!


    Napadač je zarobio:

    112.473.452 metal, 24.900.325 kristal i 38.442.554 deuterij


    Napadač je izgubio ukupno 1.000.000 jedinica.

    Obranioc je izgubio ukupno 778.595.000 jedinica.

    Na ovim koordinatama sada pluta 47.641.300 metala i 46.759.300 kristala.

    Napadač je zarobio ukupno 175.816.331 jedinica.


    Šansa za stvaranje mjeseca je 20%.

    ________________________________________________


    Ruševine pokupio napadač(s):

    47.641.300 metal i 46.759.300 kristal



    Ukupan dobitak/gubitak:


    Ukupno napadač(s)

    Metal: 159.634.752

    Kristal: 71.259.625

    Deuterij: 38.322.554

    napadač(s) ostvario je dobit od 269.216.931 jedinica.


    Ukupno obranioc(s)

    Metal: -704.760.952

    Kristal: -203.497.825

    Deuterij: -46.152.554

    obranioc(s) je izgubio ukupno 954.411.331 jedinica.



    Pokreće OGotcha IOB konverter 4.3.2

    E moj alfa. Inace na sve provokacije tvoje sutim i nekomentiram nista jer mi se neda prepucavat sa nekim od koga i sobna temperatura ima veci iq. Dok sam igrao io pobjego si u mo ko zadnji papak. Da si ostao metar dana igrag duze otisao bi ko i gnjus na biciklu. Nikad nisi bio igrac niti ces biti sto se mene tice. Sa tvojim prozivanjem da smo bili sakrivaci. Sjeti se da sam uvijek igrao i nikad nisam bjezao. Gnus i 100ka su srusili tolko monova a nikad nisu nista nasli. Nadam se da ces jednog dana odrast, i ko i normalan svijet napisat konacno normalan hof kad ga napravis. Zelim ti srecu da konacno postanes ono sto govoris da jesi" najbolji " a nisi. Tolko od mene. GG/FR

    E moj nems... Bolje je mozda bilo dok si sutio jer sad si otklonio svaku sumnju. :DAli volim ja i s tobom popricat. Ako ja imam iq sobne temperature onda ti i tvoji kompanjoni skupa zajedno imate iq kucne digitalne vage dok mjeri tezinu mrava. Al nekog mrsavog mrava. Pa ja sam igrao sat vremena u danu (oko refresha) i odavno sam bio igrac za penziju ili da budem sakrivac. Budimo realni. Pa to su svi znali. Mogli ste mi rusit mjesece kad god ste htjeli. Da je i 0.01 brzina stigli bi. Rudari su igrali aktivnije od mene. A na zalost ste mi i za to malo sto sam igrao u danu cvilili da lako tako igrat oko refresha jer valjda vi sa tim iq-om trebate refresh da bi vidjeli dal je netko tu ali eto mi na sobnoj temperaturi to znamo i bez refresha nego mi je to bilo idealno vrijeme da malo zavirim i na ovu zabavu i bacim koji hof jer iako mi se neda ostala je bila ta neka navika. Gust je ponekad. Nije mi ovo prioritet u danu ni pod razno. Ne zalim se sto vama je da me ne shvatite krivo. Cak sam i impresioniran vasom voljom i zalaganjem. Svako ima svoje zadovoljstvo. Bitno da se covjek veseli pa sta god da radio. I meni je ovo zabavno ali ne da sam tu cijeli dan ili da imam termin kad se moram pojavit na igri. Nema sanse. Znam da je tesko sa tim iq-om ali probajte razumijeti i vi mene. Pa znao bi i ja povuc stacionazu ili navit alarm i probudit se u noci (nije to bas neka umjetnost) i nitko mi ne moze nista ali ne pada mi na pamet da to radim zbog ove igre. Doduse nije mi ni neka ekonomija da mi se to i isplati. :D:D:D Ja se zelim opustit i uzivat u ovom lijepom zivotu. Ne volim stres i nikakve obaveze a ova igra kad se igra aktivno, kad si flotas koji je svima na piku i jos kada nemas pol balkana iza sebe to je... I takva moja penzionerska igra je normalno prolazilo dok je bilo moje ekipe i dok mi je imao tko doci u pauzu i drzat leda ali onda kad ste srusili to moje zalede sam odlucio igrat iz mo jer to je jedini nacin na koji ja mogu igrat ovu igru a da me se lagano ne srusi. Jer lako je srusiti nekoga tko ne igra. Sta ne? Dobro vi biste se i tu posteno oznojili. Ali opet ja racunam da bi vas 10 nekako to i izracunalo iz 27og pokusaja. :D:D:DZnam da ste vi pomislili kako cete to sad lako odraditi ali na zalost nista od tog filma. Ne znam zasto ti uopce ovo objasnjavam kad je tesko onome objasnit da je ono. Ako me razumijes. Pokusavam lijepo s tobom razgovarat jer da ti kazem sto tocno mislim o tebi i tvojoj igri to bi mi vjerojatno bio zadnji post na forumu. I ovako sam cesto pod povecalom i mozda i u ovom bude nekih editiranja jer cesto ne znam gdje je granica ali trudim se da ju ne prelazim. Ne trebam se ja nikom opravdavat i obajsanjavat moju igru ali eto vidim da razbijas glavu bez veze razmisljauci pa da ti malo pomognem. :D Nego reci ti jos nama kad sam ja tako slabasan igrac i sto si ti iz dosade morao otici na drugi unij (jer tamo nisi morao dizat fs pa je to valjda bilo zabavnije loooooooooool) zasto si mi slao onda kandidaturu za savez? Ti takva junacina od igraca si morao pitat mene za savez da mozes igrat moj unij. Sta nije to malo nisko?? :D Evo da te sjetim posto znam s cime raspolazes. https://prnt.sc/zL55uQ5SISEK I onda kad te nisam prihvatio si dao Takticaru acc da tebe ne otresem i osramotim pa sam otreso njega ja sa tim svojim iq-om. :D:D:D O cemu dalje da mi pricamo. Nemoj mi kvariti ovaj lijepi hof. Toliko od mene. P.S. Stavi barem svoje ime na acc. Ne srami se sebe. :D Zivio

    a vjeruj da cemo da se igramo ... mislim mozda 2-3 dana od 365 u godini jer cete biti plavi ostatak al nema veze......

    Pa naravno da cemo se igrat. Ne igramo valjda ovo da se gledamo. :D:D:D Samo sto se igramo kad se meni igra jer ipak sam ja ovdje glavni. Ti si mozda glavna farma. To ti je isto dosta dobra pozicija. 8) Znam da je to sada tesko prihvatiti ali naviknut cete se da ste svi skupa samo moje farme. :D :D :D Rudari ste jos i dosta dobri ali ocekivao sam i neke flotase. Gdje je zapelo?? Ja mislio doci ce sad neke bjesne flote jer ste se nesto sepurili po forumu a kad ono Nems najjaca flota. :D:D:D Ma slabo vi to nesto. Pa nije valjda da ste 2-3 normalne flote uspjeli napraviti u 20 godina. Kod mene normalno nema nekih flota jer sam ja sve porusio ali vi ste tamo virili jedan drugome i igrali bez fs-a godinama i onda jos uz takvu igru niste uspjeli nista bolje od ovoga?! Pa nije ni cudo sto su vas ugasili. :D:D:D

    Hvala ti Boze Ogame-a na spajanju i svim tim masnim farmama sto su nam stigle. Sad i mi sakrivaci napokon mozemo imati solidnu ekonomiju. :D:D:D 




    10-04-2022 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi:



    Napadač alfa1993 [SNI]

    ________________________________________________


    Razarač 200.000

    _________________________________________


    Obranioc kraher [H i K]

    ________________________________________________


    Mali transporter 116

    Veliki transporter 20.000

    Krstarica 22

    Kolonijalni brod 1

    Recikler 11

    Sonde za špijunažu 831

    Crawler 1.201

    Reaper 250

    Raketobacači 150.055

    Mali laser 150.186

    Veliki laser 3.490

    Gaussov top 3.050

    Ionski top 3.000

    Plazma top 71

    Velika štitna kupola 1

    _________________________________________



    Poslije bitke ...


    Napadač alfa1993 [SNI]

    ________________________________________________


    Razarač 199.996 ( -4 )

    _________________________________________


    Obranioc kraher [H i K]

    ________________________________________________


    Uništen!

    _________________________________________



    napadač je pobijedio bitku!


    Napadač je zarobio:

    392.696.090 metal, 113.134.098 kristal i 138.695.461 deuterij


    Napadač je izgubio ukupno 500.000 jedinica.

    Obranioc je izgubio ukupno 1.062.758.000 jedinica.

    Na ovim koordinatama sada pluta 101.278.800 metala i 96.358.500 kristala.

    Napadač je zarobio ukupno 644.525.649 jedinica.


    Šansa za stvaranje mjeseca je 20%.

    ________________________________________________


    Ruševine pokupio napadač(s):

    101.278.800 metal i 96.426.750 kristal



    Ukupan dobitak/gubitak:


    Ukupno napadač(s)

    Metal: 493.734.890

    Kristal: 209.360.848

    Deuterij: 138.635.461

    napadač(s) ostvario je dobit od 841.731.199 jedinica.


    Ukupno obranioc(s)

    Metal: -1.163.069.090

    Kristal: -391.012.098

    Deuterij: -153.202.461

    obranioc(s) je izgubio ukupno 1.707.283.649 jedinica.



    Pokreće OGotcha IOB konverter 4.3.2

    alfa cestitke jos jednom lijepe brojke profit i nije nesto steta sto nisam malo vise uzeo od 50mlrd ru al sta ces i velika steta sto nisam povukao bio sam ubjeden da fs dolazi 10 min iza.

    Stvarno si grozan sto nisi prijatelja pozvao u aks kad je sve to lijepo organiziro.Evo ja sam tu jos 30 dana ako ste ti i tvoja ekipa bez ovih dodatnih acca spremna da se aktivirate da odradimo i uzvratni susret ako ne onda penzija.(nadam se odgovoru)

    Hvala jos jednom. Gdje zuris? Sta moras vratiti acc? Gazda nece biti zadovoljan kad ga dobije nazad. :D Kako to mislis uzvratni susret? Znam da rucnu ne znas racunat ali valjda mozes izracunat koliku cu ja imati flotu kad ulozim sve ovo nazad a koliku vas 5 sada imate. Vi ste tanki. Kad vas se 5 skupi ispadnete malo bolja farma. Umjesto sto izazivas rade pripazi jos na taj otpadak sto je ostao da na kraju to jos ne bude rudarski acc. :D:D:D Jer sad ste malo kratki i da ti netko dode u pauzu... Budi pametan.

    Cica mica gotova je prica!! Naravno DOKTORSKI!!! Opet sam presao igricu i jos jednom pokazao tko je gazda... Dugo je ovaj acc odolijevao napadima jos za vladavine Nems-a, a i Takticaru je u par navrata vec bilo "bjez'te noge lagane usra guza tabane"... :D Dosta puta sam bio na minutu do udara ali uvijek su nekako imali srece. Ne mozete vi imati toliko puta srece koliko puta ja mogu napasti... Da predemo na stvar, bila je lagano mirna noc. Ono klasika, sex, droga i alkohol. Zove me frend da bi isao rusiti mjesece Takticaru. Di me sad nades sa tim glupostima da idem igrat ogame. Reko ajde ali si mislim, ma nema od toga nista. Neda mi se. Kad ovaj dosadan zove opet da je uspio srusiti pravi mjesec i da dodem. Ne pase mi nikako kad mu flota dolazi, jos manje mi je pasalo kad bi mu se otprilike vratila da ju povuce, a i tamo je neko zmajevo (citaj kukavicje) gnjezdo. Srecom sam gazda i u stvarnom zivotu pa se mogu svakako organizirati. Nije bas da sam ih mogao sve sam ako se posloze. Ali kako je vrijeme odmicalo nekako se javio taj doktorski "mode". Reko idem ga zgazit, sad ili nikad! Provocira me covjek mjesecima u porukama. Tocno ga je trebalo malo prizemljiti. Ulazim na igru kad ono sve trulo, nigdje nikoga. Provjeravam Luku, da mozda rijesim i njega, ali on je oprezan. Ulazim sa njim u pricu da ne vidi sta planiram. Ali oprezan je, shvaca na vrijeme sta se dogada i zove svoje kompanjone. Pale se acc-i iz modusa. Svijetli zmajevo gnjezdo ko svjetionik na pustom otoku. No Takticar ne dolazi... Osjecam neku priliku. Razmisljam sta da radim. Oni su se malo i ukakili. :D Klasika. Na forumu glasni, u igri mrtva tisina. Nitko ne zeli u pauzu, a da me hvataju nazad malo bi ipak bili kratki, sto sa flotom, sto sa reciklerima. Vjerojatno su se malo i nadali da necu napast kad su svi tu, ali vec sam se odlucio da idem na sve ili nista. Pustio bi flotu i da je netko isao u pauzu. Jednom se zivi!!!! Napad sam poslao zadnji cas. Oni u vidljivoj panici, ali Takticar ne dolazi... Doslo vrijeme udara. Zatiltao server. Nema izvjestaja o borbi minutama. Nema mi flote nigdje. Recikleri mi dolaze, a nema rusevina. Gledam da nisam mozda poslao transport umjesto napada. :D:D:D No, budimo realni, trebalo je ovaj krs i lom izracunat. Pokupio sam veliki dio ru. Neku sicu su digli i oni. Takticar je stvarno korektno cestitao i to u par navrata. Cestitao je i Luka, tako da, zelim fr iako mi je Takticar napisao da je to za njega kraj... Nadam se da ce ipak nastaviti. Zorislav i Bobi su se samo pokupili natrag u mo bez rijeci. Mogu ih razumijeti, jer je tesko protiv najboljeg. :P Posveta i osveta za Gnusa, Sardaukara i Panzera!!!!!!!! Posveta za Malog Vraga koji je srusio mjesec i zakuhao cijelu situaciju!!!!!! Posveta za Moja Zena I Ja, MadMen, THS i Glavni!!!!!!!




    04-03-2022 --:--:--, Slijedeće flote su se sastale u borbi:



    Napadač alfa1993 [SNI]

    ________________________________________________


    Mali lovac 20.686.997

    Veliki lovac 1.046.027

    Krstarica 2.000.330

    Borbeni brod 1.000.000

    Oklopna krstarica 1.202.000

    Bombarder 200.000

    Razarač 550.000

    Reaper 60.486

    Pathfinder 77.426

    _________________________________________


    Obranioc takticar [SDI]

    ________________________________________________


    Mali transporter 1.260.693

    Veliki transporter 1.496.412

    Mali lovac 17.831.406

    Veliki lovac 949.662

    Krstarica 2.453.569

    Borbeni brod 957.924

    Kolonijalni brod 125

    Recikler 524.142

    Sonde za špijunažu 88.312

    Razarač 24.818

    Zvijezda smrti 3.008

    Oklopna krstarica 704.079

    Reaper 133.413

    Raketobacači 107.577

    Mali laser 46.454

    Veliki laser 10.981

    Gaussov top 460

    Ionski top 1

    Plazma top 1.049

    Mala štitna kupola 1

    _________________________________________



    Poslije bitke ...


    Napadač alfa1993 [SNI]

    ________________________________________________


    Mali lovac 995.193 ( -19.691.804 )

    Veliki lovac 127.709 ( -918.318 )

    Krstarica 855.679 ( -1.144.651 )

    Borbeni brod 818.644 ( -181.356 )

    Oklopna krstarica 1.062.380 ( -139.620 )

    Bombarder 181.435 ( -18.565 )

    Razarač 514.837 ( -35.163 )

    Reaper 57.118 ( -3.368 )

    Pathfinder 31.840 ( -45.586 )

    _________________________________________


    Obranioc takticar [SDI]

    ________________________________________________


    Mali transporter 6.251 ( -1.254.442 )

    Veliki transporter 34.276 ( -1.462.136 )

    Mali lovac 85.841 ( -17.745.565 )

    Veliki lovac 17.308 ( -932.354 )

    Krstarica 251.500 ( -2.202.069 )

    Borbeni brod 401.254 ( -556.670 )

    Kolonijalni brod 16 ( -109 )

    Recikler 17.227 ( -506.915 )

    Sonde za špijunažu 55 ( -88.257 )

    Razarač 20.775 ( -4.043 )

    Zvijezda smrti 3.008 ( -0 )

    Oklopna krstarica 424.008 ( -280.071 )

    Reaper 125.796 ( -7.617 )

    Raketobacači 281 ( -107.296 )

    Mali laser 155 ( -46.299 )

    Veliki laser 210 ( -10.771 )

    Gaussov top 106 ( -354 )

    Ionski top 0 ( -1 )

    Plazma top 735 ( -314 )

    Mala štitna kupola 1 ( -0 )

    _________________________________________



    Bitka završava neriješeno.


    Napadač je zarobio:

    0 metal, 0 kristal i 0 deuterij


    Napadač je izgubio ukupno 151.912.606.000 jedinica.

    Obranioc je izgubio ukupno 235.323.902.000 jedinica.

    Na ovim koordinatama sada pluta 151.887.511.531 metala i 67.500.748.071 kristala.


    Šansa za stvaranje mjeseca je 20%.

    ________________________________________________


    Ruševine pokupio napadač(s):

    101.118.433.929 metal i 67.500.772.071 kristal

    751.337.865 metal i 333.904.134 kristal


    Ukupno ruševina pokupio napadač(s):

    101.869.771.794 metal i 67.834.676.205 kristal



    Ukupan dobitak/gubitak:


    Ukupno napadač(s)

    Metal: -1.647.186.206

    Kristal: 25.060.598.205

    Deuterij: -5.621.570.000

    napadač(s) ostvario je dobit od 17.791.841.999 jedinica.


    Ukupno obranioc(s)

    Metal: -153.937.895.500

    Kristal: -71.542.770.500

    Deuterij: -9.843.236.000

    obranioc(s) je izgubio ukupno 235.323.902.000 jedinica.



    Pokreće OGotcha IOB konverter 4.3.2

    Otkud ti znas da ja prodajem i kupujem rese po najnizem omjeru? Otkud ti ta informacija? Ja mogu doci do resa na hrpu nacina. Ti kao igrac to ne mozes znati osim ako nisi imao nekoga na polozaju koji ti je izgleda javljao svakakve informacije. Sto smo svi i znali. Pametnom dosta...

    Igrači imaju mogućnost oduvijek prijaviti svoje sumnje u nekog timovca na supportu, Njegov nadležni to pogleda, najčešće GA/ BA , a moguće i COMA.

    Tako da imaš rok 48h da mi dostaviš DOKAZE na support o tom nekom na položaju što ste svi znali.

    Ovo što si ti napisao je uvreda za svakog ko je u timu i ako nije kleveta , izvoli mi dostaviti dokaze za svoje tvrdnje.

    48h ...

    Moze. Javim ti se na support.

    A sta zulja te istina? Istina je glupost? Sad neces vise razgovarat. :D:D:D Neda ti se odjednom. Skrenimo temu. :D:D:D Jel ti tvoji veliki prijatelji postoje i u Viber grupi? :D Zacudio bi se s kakvima se druzis. :D Prijatelja nema ili ih je jako malo. To shvatis tek kada uspijes. Na zalost ti to vjerojatno nikada neces shvatiti. Jer nista ne razumijes. Znaci i znas tocno koji acc-i mi kao pomazu i ne mozes ih zaustaviti? Pa gdje ces onda protiv mene kad ne mozes ni te sitne ribe. :D Gasi internet. :D:D:D

    Problem je sto meni moji prijatelji jave kad nesto stoji ali nije problem sto tebi tvoji jave? Pa i ovaj hof ti je javljen. hahahha Jel shvacas koliko si smijesan? :D:D:D A kad doktoru netko nesto javi e onda to ne valja i lako tako. :DMaskota si ogame-a a ne statisticar. Dao sam ti pre visoku kvalifikaciju prosli puta u afektu. :D:D:D. Otkud ti znas da ja prodajem i kupujem rese po najnizem omjeru? Otkud ti ta informacija? Ja mogu doci do resa na hrpu nacina. Ti kao igrac to ne mozes znati osim ako nisi imao nekoga na polozaju koji ti je izgleda javljao svakakve informacije. Sto smo svi i znali. Pametnom dosta... A kamioni rasturaju. Hvala na pitanju. Ova korona mi je tu granu posla digla na jos veci nivo. Ja problema nemam ni sa samim sobom a ni u zivotu. Kad neki problem i dode lako ga rijesim jer sam sposoban. Ne cvilim i ne kmecim u cosku kao ti. :D Gledam se u ogledalo s ponosom. Doktor sam zivota i ogame-a. A ne znam kako se ti gledas... Nije ti zivot 10 prijatelja i dve birtije. Nista ti ne razumijes. 8)

    Ma ti si statisticar... I to los. Ni brojeve ne znas prepisat a kamo li zbrojit. :D A ovo je igra brojeva tako da nemas tu sanse. Mozda kamena s ramena da probas igrat. :D:D:DOvo je napravljeno za sposobne i inteligentne. Ne za kmecavce i cvilidrete poput tebe. Tebi nijedno pravilo nebi pasalo jer ionako ne znas igrat. :D Za koji omjer ja mogu trgovat za taj mozes i ti. Ja stvarno ne kuzim koji je tvoj problem. :D Sve nam je isto. Klasa sakrivac si kao i ja. Ne kuzim te? Tebe samo zulja sto sam doktor ove igre a ti si statisticar ove igre. :D:D:D Jako dobro to znas. Trebas da ustanes dok tipkas o meni. Zivio.

    Panzeru legendo!!! Bila mi je cast letjeti i igrati s tobom sve ove godine. Odmori se. Zasluzio si. Uzivaj u penziji u koju si ionako vec odavno i otisao. Ostaje jedino ta mrlja sto te srusio ovaj starac sto ne zna ni sve brodove dignuti u fs a kamo li sta drugo. :D Vjerojatno ga je luka navigirao gdje treba kliknut. Ali neka im. Jer to je privremena sreca kad ce na kraju sve to opet doci kod doktora. 8o A do tada stari moze samo da kmeci iz mo, gleda u statistiku i cudi se ko pura dreku. :D:D:D Ali ajde barem nisi pao na koljena i molio da te uzmem u savez da mozes igrat kao sto je radio jedan tvoj saveznik. :D Prepoznat ce se. A sto se tice statistike digao bi se ja bio jos pa da se mozes diviti ali moram ostaviti dosta i goriva sa strane. Velika je to flota. :D:D:D Uzivajte.