GaZe [Porezna] vs. manunited [SOA] ukupna šteta: 106.905.385.000

  • Hahahaha joj, kad ćeš čuti da poslovni i uspješni ljudi hvale sa dobrim i bogatim životom na nekom forumu od neke nebitne igrice?
    Znači kvota 1,01 što bi rekli kladioničari da bacaš šuplju priču i da si se vjerovatno upravo vratio sa dnevnice na mješalici :D

    FR u penthouse.

    Sabu pojela te ljubomora.

    Još bacaš tu kvote, ne moraju ljudi znat da si kockar.

    Nisam ja na mješalici, nismo kolege po tom pitanju;)

  • Hajd se kladi na mene pa da padneš :P

    Pošto košta ogame.ba ili Hr ili koja je već ovo domena :D:D


  • Ti si privatnik, zaradjujes na napacenom narodu sto ti rade za 500 maraka, i jos se dodjes tu busati u prsa a ljudi nemaju od cega drva za ogrijev sa kupe..


    gg gaze, klasika sto bi se reklo

    Fr nano

  • Ne znam iskreno šta je bilo, nisam stigao popričat.

    Ovo se nije desilo od 2017., možda i prije.

    Što reći osim GG, man FR ako će ga bit, ako ne GL u RL frende poso je prioritet.

    Bili ste kratko vrijeme zanimljiva skupina.


    1) Lajavi... evo... više se ne glasa, ušutio.. možda bi pomoglo da se obrije

    2) Maratonac u klikanju... evo... prvo minute pa onda modus

    3) Šef... evo... zatvorio firmu, rasprodaja... smrdi na stečaj ^^


    Vratite se kada naucite FS raditi (bez pomoci) :D

  • Miš mali nebitni ;(

  • Po reakciji odmah vidim da si pravi profesionalni poslovni čovjek u odjelu. :D

  • E moj Gaze ja ti čestitam na udaru ali se čudim da možeš tako ružno govoriti o čovjeku kojeg uopče ne poznaš, jer sudeći po tvojoj floti mogu zaključiti da si početnik u ovoj igri i da si bio u pelenama kad je Manunited harao po unijima. Jer da nije tako onda bi ti znao tko je Manunited.

    Obrani želim brz oporavak.

  • E moj Gaze ja ti čestitam na udaru ali se čudim da možeš tako ružno govoriti o čovjeku kojeg uopče ne poznaš, jer sudeći po tvojoj floti mogu zaključiti da si početnik u ovoj igri i da si bio u pelenama kad je Manunited harao po unijima. Jer da nije tako onda bi ti znao tko je Manunited.

    Obrani želim brz oporavak.

    De nas prosvjetli kad je to harao on po unijima?
    gg

  • Fisher i ostali slicni :)


    Manunited je i dobro prošao. Prvo izgubi naivno 100k oklopnih u ninji, što nisam ni stavio na forum, da bi se nakon toga bahatio u porukama i glumio neku igračinu ostavljajuči flotu u istom sustava ali naravno ne bez "pomoći". Nakon što se vratio morao je "reprogramirati" svoju igru i posljedica toga je, da je bez obzira što je imao neprestano satima akt na mjesecu, ostao bez flote. :D


    Ako su igrači poput nanogram, manunited, huzy i slicni harali HR serverima nije ni čudo da se samo jako mali broj flotaša sa tog servera mogu nositi sa igračima sa ba servera koji su na teži način naučili igrati. Njihov način "igranja" je bio izrazito štetan za cijelu domenu. Jednostavno nije dozvolio dobrim igračima da nauce igrati na teži način i da budu nagrađeni.


    Sada, kada ih je večina sa HR servera reciklirana vidi se posljedice takve "igre". Zbog "posebnog" nacina igranja jedne skupine, razvoj cijele "regije" je zaustavljen. I posljedice ostaju zauvijek.

    Svakodnevno u medijama možemo citati o tome kako "posebni" ljudi zaustavljaju razvog cijele regije, jbg, ništa novo :D


    Evo, zato ne želim FR manunitedu i slicnima :evil: Nema pravih protivnika.


    GG ekipi koja nije kočila i ne koči razvoj 8)