Version 7.1.1 rc 3-Procenti Kristala

  • GameForge traži savjete, ideje od nas igrača i to sve za 0 KN! :/

    U današnje vrijeme nema đabe ni u stare babe, želite moju ideju staviti u svoj proizvod? To košta €€€! ^^


    A sad osvrt na update:

    Mislim da je totalna glupost i da se pozicije 1,2,3 neće koristiti bez obzira koliki bonus vi stavili, jednostavno proizvode premalo deuterija u odnosu na pozicije 13,14,15, a deuterij je vredniji resurs od kristala ( 3:2:1 ). Rudnici kristala su daleko skuplji u izgradnji od rudnika deuterija, a proizvode manje. Jednostavno je matematički isplativije dobiti bonus na proizvodnju deuterija i onda kroz prodaju deuterija za kristal zaraditi više kristala od toga bonusa koji nudite. ||


    A za konkretne ideje platite! €€€ :whistling:

  • Evo da se javim sa de. serevera gdje će 27.01.2020 biti ažuriran novu update, pa evo malo da možete bacati kalkulacije u budućnosti ako bude i vamo ažuriran

    Pozicija 1: +15%

    Pozicija 2: +10%

    Pozicija 3:+7,5%

    Moje osobno mišljenje deut majka !

  • Primarno, ideja kao ideja nije losa ali ima ogroman nedostatak. Osim oroizvodnje deuterija, puno veci minus je i broj polja koja dobijes na pozicijama 1,2 i 3... realno, da bi ti se isplatio bonus od 15% ( sto je mali bonus) lvl rudnika bi trebao biti 30+ da bi ti to osjetio... druga stvar, taj minus sto nema trgovca ( a i dalje ne razumijem zasto ga nema kao na ostalim unijima) nadoknadite tako da stavite +20% na kristal nevezano za poziciju svim igracima, a isto tako, bilo bi pozeljno i da postoji opcija da se cesce pojavi na aukcijama itemi za kristal +20 % ili +30 %.... jer ovo sa trgovcem je ogroman minus u razvoju....

    I know what it’s like to lose. To feel so desperately that you’re right, yet to fail nonetheless. Dread it. Run from it. Destiny still arrives. Or should I say, I have.

  • Sto kukate kako babe , nije mi jasno

    kako se ranije igralo bez Crna Materija i bez trgovca ?

    Nikakav nedostatak ovde nema , jednostavno ne kontam , igrate igricu ili trosite para kako bi napredovali ?

    :thinking:

  • Sto kukate kako babe , nije mi jasno

    kako se ranije igralo bez Crna Materija i bez trgovca ?

    Nikakav nedostatak ovde nema , jednostavno ne kontam , igrate igricu ili trosite para kako bi napredovali ?

    :thinking:

    Nije stvar kukanja, vec si u startu oslabljen u odnosu na druge unije. Nemas iste mogucnosti kao oni...da sad u pocetku unija je to totalno nebitno, ali ce se to jako osjetiti kasnije

    I know what it’s like to lose. To feel so desperately that you’re right, yet to fail nonetheless. Dread it. Run from it. Destiny still arrives. Or should I say, I have.

  • Ako mislie privući više igraća teško ,ali ako misle vratiti one stare igraće koji ne vole cm oke nije bed .

    Ali ope mislim da naša domena ne mogu sklupiti toliko igraća da bi bilo interesantno igrati , bez obzira na sve ..