Spajanje 2024 ?

  • Trebalo je sankcionirati Montaga kada je prozvao savez sa Zagadre onako ružno, bez razloga...ali O.K. , poznato je već da je postalo praksa na ovom forumu da se ne sankcionira onaj ko napada, već onaj ko se brani..!!

  • Oprostite ako si se osječaš prozvanim , ali sa razlogom. Stalno nešt kukaš evo več godinu dana tu, i uvijek se ti i tvoja ekipa ističite u svakakvim teorijama zavjerama. Taj post je bio više šala na ostale nadovezene postove koga bi di trebalo spojit i kako , pa sam se i ja priključio toj ajmo reči zafrkanciji navedenim postovima di bi kao zagarda najbolje da se spoji odmah s novim unijima starim tek 3 mjeseca. A dalje sljedeci post je bio tvoj izravno prozivanje mene i kao neke inteligencije i tako je krenulo dalje u smjeru u kojem se inače ne spuštam niti ne odgovoram ali eto ovaj put jesam. Uglavnom isprike tebi, savezu Pipi ili kako več, a i ostalim. Živjeli i odjava.

  • Nista izgleda od ove godine, nema vise "more to come" :)




    Screenshot-1.png

    Spajanje kao i mnogi veliki update, ćak i novi univerzumi nikad ne ide za sve u isto vrijeme, ide po nekim grupama.

    A kada krene ovako spajanje onda samo treba čekati red, mislim da smo slicno vec imali ,mislim na situaciju sa spajanjima, kada smo bili moguce cak i u 3 ili 4 grupi.

    Tako da sto se tice ove liste to ne znaci da je to sve za ovu godinu jer takve velike stvari nikada ne rade odjednom.