Lifeforms: Tutorial video -pitanja i rasprave

  • Ovo je tema u kojoj možete postaviti pitanja ako vam nešto nije jasno u vezi lifeforms verzije nakon gledanja videa, a ja ću ih prosljediti u Gf.

    Uglavnom princip je da na temelju vaših kao i pitanja sa drugih zajednica naprave i treći tutorial u kojem će objasniti i ostalo što igrače zanima.



  • pretpostavljam da ce uskoro otvoriti i kod nas novi uni sa ovim updateom.


    tražili su da otvorimo ovakvu temu više zbog tutorijala ,trečeg, da bi odgovorili na pitanja šta igračima nije jasno.


    ------------------------------------------------------

    ovo nije službeni info jer nemam takav info.

    ovo je moje mišljenje na osnovu onog što vidim drugdje.

    Mislim da neće dirat stare unije i mjenjati, barem za sad, na novu verziju.

    Za naše unije koje imamo prvo bi morali mjenjat postavke da bi mogli stavit lifeforme verziju,

    za sad ne vjerujem da ce dirat stare unije, ali za u buducnosti tko zna. sklonija sam pretpostaviti da će sa nekim spajanjima ciljani uniji biti ovi sa lifeform verzijom nego da će mijenjati stare.

  • uz malo optimizma, ne slazem se
    ako se dobro sjecam v7 je isto isao beta, novi uni pa svi ostali
    postavke koliko kuzim mogu ostat koje jesu? samo treba lifeform prilagodit
    jedino je problem sto igra steka se velikim levelima lifeform zgrada i istrazivanja, sta bi bilo na svim starijim unijima.......

    ja sam optimistican jer sam vec probao stedit pa zaboravio jedan po jedan rudnik prekinut, pa par komada i tako :D
    i htio bi da se to rijesi jer vec su lagano ubili hype sa cekanjem.....

  • definitivno mislim prvo novi uni.

    sad za ostalo neupitno je da će lifeforme biti na svim univerzumima, dali spajanjem ili nadogradnjom postoječih tko zna. (ja stvarno nemam takve informacije ,kad ih dobijem dobijete ih i vi).

    što se postavki tiće radi verzija na svim postavkama, ali na nekim postavkama lifeform ne daje bonuse kako treba, da treba ga prilagoditi.


    uglavnom zbog ovog što si i ti rekao , veliki leveli ,šteka... mislim da za sad neće dirati stare unije dok to malo ne prilagode.

    doduše nismo jednom dobili verziju koja šteka i zapinje i ne treba očekivati da če sve radit kao satić i kad dođe ali sam uvjerena da ćemo još malo pričekat sa starim unijima.

    I ne mislim da će se čekati predugo , tako da to što štediš rese svakako nije bacanje resa, uložit ćeš ih već, ali barem 3-4 tjedna vjerujem da neće dirat stare unije. Možda griješim ali ova nadogradnja mi ne izgleda kao da može biti sutra dodana na stare unije .

  • ima na en-u novi uni vec (halley), toliko je pun da se ne moze prijavit i igrat :D
    tako da taj dio je rijesen (mislim da je v7 isto bio 1 novi prije nego je doslo na stare)

    moja procjena je isto cca 4 tjedna, vjerovatno jedan suncani petak predkraj smjene... GF klasik :D


    ontopic malo
    nebi lose bilo da se objasni malo sta se i kako stacka, soft cap, hardcap, zgrade koje pojacavaju istrazivanja,.....
    pogotovo ovo zadnje istrazivanje za klase kako tocno funkcionira

    i nesto vezano za nadolazeca azuriranja (kako su naveli barem)
    zasto dnevna ogranicenja na pronalazenje lifeforma? ogame nikada nije bio igra di se ispuni dnevna kvota i to je to
    i promjene u polju resevina borbenih ekspedicija? dal ostaje fiksnih 20% kao do sada ili cemo i to sa istrazivanjima moci povecati? ili opcenito misle smanjit?

  • Zna li se sta Suzy kada ce to cudo od formi doći?

  • zadnji update je da nece prije 3mjeseca, za te stvari popratite .de forum , tamo onaj sirschwester redovno updejta oko tog pitanja LF.a za sve unije ( koji nemaju ) :) eto tolko da znate ... lp

    ** €€€€€€€ dojčland €€€€€ za fenovee ** :)

  • Prestrašno koliko to traje. Ali to je valjda tako kad su im live serveri zapravo test serveri. A onda testna bermuda ima tako loše postavke, sporija je od svih unija, pogotovo nakon spajanja. Običaj je da na testu bude barem 10-ak puta brže sve nego što je inače, jedino je na ogame-u suprotno... I na tom testnom serveru treba bar par mjeseci da se razvije sve do te mjere da se otključaju sve tehnologije i da se uopće može istestirati sve. Totalni promašaj.

  • Prestrašno koliko to traje. Ali to je valjda tako kad su im live serveri zapravo test serveri. A onda testna bermuda ima tako loše postavke, sporija je od svih unija, pogotovo nakon spajanja. Običaj je da na testu bude barem 10-ak puta brže sve nego što je inače, jedino je na ogame-u suprotno... I na tom testnom serveru treba bar par mjeseci da se razvije sve do te mjere da se otključaju sve tehnologije i da se uopće može istestirati sve. Totalni promašaj.

    misl dobra im je ideja , stvarno dosta toga mos boostat "free" s lifeformama, itd malo zacina na ovaj boring usual ogame... ali treba dosta vremena za sve itd... steta :) dobra je ideja bila ali fali malo ugodjaja . D

    ** €€€€€€€ dojčland €€€€€ za fenovee ** :)