NOvi uni

  • Buduci da novi uniji ugl dolaze ( bar vani org itd itd ) na bazi od 40tak dana, moguce je da ce novi isto tako oko 27.01 doc, mozda cak i tu, ako i bi, dali je moguce napraviti neki poll pa progurati za postavke? .. I ako je moguce buduci da je "ograniceno" na 1x po domeni, 10x eco uni, bilo bi super ubacit tu eco postavku... Sta se flote tice speeda, oko 1/2x War i 4-5x Friendly, uz prosjecan 70% DF i 0.7 deut consupt bi bilo extra.. vjv uz lf.e posto dolaze na sve nove servere uglavno... A sta se tice mergea dolaze polako cisto sumnjam da ce tu bit al eto... Pa cisto me zanima PCELICA SUZY ako se moze nekakva takva ideja o settingsu unija za nasu domenu ili raspravit ili progurat prema gf , comi etc ... Hvala a za ostale settings itd nek se i napravi pool ili ekipa raspravi.. Neki "balans za rl & gaming" :) LP!

    ** €€€€€€€ dojčland €€€€€ za fenovee ** :)

  • Pool ne dolazi u obzir jer po prethodnom iskustvu koje kaže da su se otvarali novi računi samo za glasanje takvo glasanje ne vrijedi ništa, ali slobodno ostavite post sa prijedlozima sta bi željeli i ja ću predložiti, a gf ako odobri imate taj. Mislim da sam već i otvorila bila neku sličnu temu pa je odaziv bio dosta slab.


    edit: Eco x10 je ograničen po 1 po domeni ,a imamo več taj "yakini" tako da to ne prolazi.

    također neče mi odobrit nešto što več imamo tako da eto povedite malo računa i o tome

  • Pool ne dolazi u obzir jer po prethodnom iskustvu koje kaže da su se otvarali novi računi samo za glasanje takvo glasanje ne vrijedi ništa, ali slobodno ostavite post sa prijedlozima sta bi željeli i ja ću predložiti, a gf ako odobri imate taj. Mislim da sam već i otvorila bila neku sličnu temu pa je odaziv bio dosta slab.


    edit: Eco x10 je ograničen po 1 po domeni ,a imamo več taj "yakini" tako da to ne prolazi.

    također neče mi odobrit nešto što več imamo tako da eto povedite malo računa i o tome

    Eh iskreno nisam upratio tu yakini postavku, ali svakako neki 8x eco 16x research, 1x war 5x friendly, sa 0.7 deut consumption bi bio ideala balans rl.a i ogamea. :) Sta se tice odaziva znam stanje po svim boardima takorec ai vidim ovdje svratim svako malo, pa eto ako ima tko kakav dr prijedlog neka slobodno predlozi b)

    ** €€€€€€€ dojčland €€€€€ za fenovee ** :)

  • Posto me nije bilo dugo, dosta novina ima na ovoj zarazi pa me interesuje koja je svrha novih domena?


    igra se od pocetka, dizu se acci 1-2 godine, i onda dodje do spajanja…

    Kod nas u bosni kazu pomuzes kravu i ona udari nogom pa prospe sve… iliti u prevodu, dodju acci sa par mlrd flote jer su sa groblja, a ovo im je maticna domena pa mogu u top20 uci


    Dakle moje misljenje da su novi uniji gubljenje vremena, zivaca, truda i na kraju para na cm

  • Posto me nije bilo dugo, dosta novina ima na ovoj zarazi pa me interesuje koja je svrha novih domena?


    igra se od pocetka, dizu se acci 1-2 godine, i onda dodje do spajanja…

    Kod nas u bosni kazu pomuzes kravu i ona udari nogom pa prospe sve… iliti u prevodu, dodju acci sa par mlrd flote jer su sa groblja, a ovo im je maticna domena pa mogu u top20 uci


    Dakle moje misljenje da su novi uniji gubljenje vremena, zivaca, truda i na kraju para na cm

    Neznam za tebe al meni osobno je ljepse i zanimljivije klikat na novom uniju di ima vise aktivnih igraca samim time vise meta nego klikat na polupraznom/mrtvom uniju di nema zive duse

  • mene zanima što se dogodi kad se spoji speed uni x5 sa nekim koji je npr x1? općenito različite brzine... jel se to kad dogodilo u praksi?

    Desavalo se da su se 8x uniji spojili sa 2x i naravno na postavke od 2x/4x

    Ako nema modifikacije ciljanog unija u koji se spajaju ostali onda ostaje standardna postavka tog unija


    Npr spajalo se vise unija na io

    Svi ostali koji su dosli sa 5x ili slicno su dosli na io koji ima 2x fleet i 4x ecco

  • znači sa 5x padneš na 2x i još se boriš s onim fosilima tamo. Ne znam šta bi reko...

  • Posto me nije bilo dugo, dosta novina ima na ovoj zarazi pa me interesuje koja je svrha novih domena?


    igra se od pocetka, dizu se acci 1-2 godine, i onda dodje do spajanja…

    Kod nas u bosni kazu pomuzes kravu i ona udari nogom pa prospe sve… iliti u prevodu, dodju acci sa par mlrd flote jer su sa groblja, a ovo im je maticna domena pa mogu u top20 uci


    Dakle moje misljenje da su novi uniji gubljenje vremena, zivaca, truda i na kraju para na cm

    Neznam za tebe al meni osobno je ljepse i zanimljivije klikat na novom uniju di ima vise aktivnih igraca samim time vise meta nego klikat na polupraznom/mrtvom uniju di nema zive duse

    nisi shvatio poentu mog posta, krenes uni, podocnjake nosas od nespavanna, ulozis vrijeme i zivce, pare, rokas te mete koje imas.. i onda dodje spajanje i dodje ti acc od 5 mlrd bodova u uni, a ti digao acc do 100-200m bodova…


    dakle po meni nema poente nove unije otvarati, kad za god dvije dodju ljudi i ne moraju fs raditi uopste

  • Ne nego treba dici granicu na dvije godine za ulazak igraca u uni. Jer ne mozes za 365 dana dignuti 2-3mlrd bodova bez cm. Ne mozes ni za dvije godine ali barem imas vise vremena za razvoj. Igra je ionako pay to win pa me cudi sto se rasprava uopce otvorila.

  • Nisi ti shvatio poantu mojeg

    I kad dode do spajanja vecina acca zavrsi u mo ili na brisanju ili predaji nekom drugom. Upravo zato bolje otvarat nove unije di se mozes zabavit...

  • ja sam jednom davno reko da trebaju raditi 4 puta godisnje ratove servera.. da nas stave u uni i rokacina naravno nagrade za bolje..

    ideja kakti dobra, al da ovo nije balkan ^^

    sjećaš se kako je bilo nakon zadnjeg velikog spajanja, pushanje na sve strane, bez obzira na bodovno stanje (skoro pa cijeli najjaci savez zavrsio u banu).

    a sad da to omogućiš 4 puta godišnje hahaha, tko bi sve to popratio

  • ma cisto da nam daju novi uni s Lifeformsima da se igramo malo ovde zanimljivi su... nista drugo :D s average fleet speedom da nie dosada da se roknes cekajuci napade i slicno... Iako nece bit vise od 30-100ljudi registirano od koji ce ostat 20nakon prvog tjedna al eto cisto da se na naškom klika :D

    ** €€€€€€€ dojčland €€€€€ za fenovee ** :)